ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ολο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα έως τις 16/1

Ολο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα έως τις 16/1



Γνωστό έγινε το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα μέχρι και την Τετάρτη 16/1. Αναλυτικά όλοι οι αγώνες έχουν, ανά ημέρα και κατηγορία, ως εξής (σε παρένθεση οι διαιτητές):
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11/1
ΕΦΗΒΙΚΟ (τελική φάση): Γήπεδο Καράτουλας, 9.30μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Προμηθέας 2014 (Μαρινάκης και Αδαμνόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 1, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Εσπερος ΑΟΠΑ (Λάμπος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 9.30μ.μ.: Προμηθέας-Αγυιά (Λαμπίρης και Τσακιράκη).
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Τρίτων (Κωνσταντινίδου και Διαμαντή).
ΠΑΙΔΙΚΟ (τελική φάση): Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 12μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Προμηθέας (Λάμπος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 2.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Κεφαλονιά (Ασλανίδης και Βλάχος).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 1.30μ.μ.: Κεραυνός Αιγίου-Ηφαιστος/Αχιλλέας Β.΄ (Κωνσταντινίδου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 12.30μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-ΑΓΕ Ζακύνθου (Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 1.45μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Αιγέας (Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 3μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-ΑΕ Λεχαινών (Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 4.15μ.μ.: Ανδραβίδα-Αστέρια Αμαλιάδας (Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 3.15μ.μ.: Προμηθέας 2014 ΣΤ΄-Προμηθέας 2014 Ε΄ (Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 4.30μ.μ.: Προμηθέας 2014 Γ΄-Αίολος Αγυιάς Β΄ (Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 5.45μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Προμηθέας 2014 Δ΄ (Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 7μ.μ.: ABC/Προοδευτική-Προμηθέας 2014 Β΄ (Κουρλέσης).
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος (Λεβεντάκος και Κυριακου). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 6μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-ΓΕΠ/Ιφιτος (Σινόπουλος και Ν. Καλογερόπουλος).
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η (13η αγωνιστική): Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 2.30μ.μ.: ΕΑΠ-ΑΓΕ Ζακύνθου (Καμήτσος, Λάμπος και Κυριακου).
Α2 ΕΣΚΑ-Η (13η αγωνιστική): Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 1μ.μ.: Κεφαλληνιακός-Αχαιός ΄47 (Κανελλόπουλος και Κουλουμπαρίτσης).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 2.30μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-Κεφαλονιά (Αθανασόπουλος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αχαϊκός (Λεβεντάκος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Ιωνικός-Υπερίων Αμαλιάδας (Λεβεντάκος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Σείριος-Αιγέας (Τσακαλογιάννης και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Διαγόρας Βραχνεϊκων-ΕΦΑ Αιγίου (Τσακαλογιάννης και Κουρλέσης). Γήπεδο Καράτουλα, 4μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Ποσειδώνας Παραλίας (Λαμπίρης και Χουλιαρας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 7μ.μ.: Αγυιά-Ιτιές (Λάμπος και Λιόνας).
ΠΑΙΔΩΝ (τελική φάση): Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Κόροιβος Αμαλιάδας (Σινόπουλος και Αδαμόπουλος).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 7.30μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Παναχαϊκή (Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 7.30μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-ΕΑΠ (Κυριακου). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 4.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ Β΄-Ολυμπιάδα Β΄ (Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 5.45μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα (Διαμαντή). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 3.15μ.μ.: Γλαύκος-Απόλλων (Παπαδόπουλος). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 4.30μ.μ.: Γλαύκος Β΄-Απολλωνιάδα Β΄ (Παπαδόπουλος). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 5.15μ.μ.: Απολλωνιάδα-ΕΑ Παραλίας (Πλέγας). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 6.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ Γ΄-ABC/Προοδευτική Γ΄ (Πλέγας). Γήπεδο Καράτουλα, 2.15μ.μ.: Ολυμπιονίκης-Τιτάνες Πύργου (Λαμπίρης και Χουλιαρας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα 2, 8μ.μ.: Προμηθέας 2014 Α΄-Αίολος Αγυιάς (Σφέικου).
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 3.15μ.μ.: Προμηθέας 2014-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Σινόπουλος και Αδαμόπουλος).
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8μ.μ.: Αραχωβίτικα/Ακταίο-Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ (Μαρινάκης, Αθανασόπουλος και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Νίκη Προαστείου-Ολυμπιονίκης (Καρακάσης, Τσακαλογιάννης και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.15μ.μ.: Νέοι Έσπερου ΑΟΠΑ-ΑΕ Λεχαινών (Κωνσταντινίδου, Τσακιράκη και Αδαμόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκή, 9μ.μ.: Παναχαϊκή-Απολλωνιάδα (Δημόπουλος, Λεβεντάκος και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Ηφαιστος/Αχιλλέας (Καρπάνος, Μακρόπουλος και Ν. Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα (Κανελλόπουλος, Λαμπίρης και Βλάχος).
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/1
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: ΑΕ Προαστείου-Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου (Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Γαλήνη-Σφήκα Αμαλιάδας (Μακρόπουλος και Ασλανίδης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Κρόνος-Κρήνη ΄97 (Μαρινάκης και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Ανδραβίδα (Καμήτσος και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 8μ.μ.: Α.Ο. Δύμης΄07-Πανωλενειακός (Κρεσταινίτης και Σινόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8μ.μ.: Παναχαϊκός-ΝΕΠ (Λογοθέτης και Λιόνας).
ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[22:00]  Βήμα πρόκρισης για τον Ολυμπιακό
[21:10]  Φωτοστιγμές από τον τελικό στο Εργασιακό
[20:37]  Περικλής Μπαζίνας.... 5ετίας!
[20:10]  Που θα παίξει ο Προμηθέας; Καρδίτσα ή...
[20:00]  Μπιτς σόκερ: Με βλέψεις οι ομάδες της...
[19:34]  Φουντώνει ο εμφύλιος στην οικογένεια...
[19:18]  Και 4ο μετάλλιο για τον Μπουρόπουλο!
[19:00]  Η Ακαδημία των Σπορ πήρε Σκαρλάτο








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [23:01:37]