ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα

Το πρόγραμμα της τηλεόρασης σήμερα



Πλούσιο είναι το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα, καθώς περιλαμβάνει μάχες σε πολλά σπορ, καθώς και την κλήρωση των Ομίλων του Μουντομπάσκετ της Κίνας. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ Sports, 8π.μ.: Γκραν Πρι Μελβούρνης (φόρμουλα 1)
ΕΡΤ Sports, 1μ.μ.: Κλήρωση τελικής φάσης Μουντομπάσκετ (μπάσκετ)
Cosmote Sport 7, 1.30μ.μ.: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν (μπάσκετ, VTB United League)
Cosmote Sport 8, 2μ.μ.: Αμβούργο-Ντάρμσταντ (ποδόσφαιρο, Bundesliga 2)
Cosmote Sport 2, 2μ.μ.: Ουέσκα-Αλαβές (ποδόσφαιρο, Primera Division)
ΕΡΤ Sports, 2μ.μ.: Παλαιό Φάληρο-Εθνικός (πόλο, Α1 Εθνική Ανδρών)
Cosmote Sport 4, 2.15μ.μ.: Καρσίγιακα-Μπάνβιτ (μπάσκετ, TBF Super League)
Novasports 1, 2.30μ.μ.: Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (ποδόσφαιρο, Championship)
ΕΡΤ-3, 3μ.μ.: Κισσαμικός-Κέρκυρα (ποδόσφαιρο, Football League)
ΕΡΤ Play3, 3.15μ.μ.: Κολοσσός Ρόδου-Λαύριο (μπάσκετ, Basket League)
ΕΡΤ Play1, 3.45μ.μ.: ΠΑΟΚ-Ηφαιστος Λήμνου (μπάσκετ, Basket League)
ΕΡΤ Play2, 3.45μ.μ.: Ρέθυμνο-Πανιώνιος (μπάσκετ, Basket League)
Cosmote Sport 9, 3.50μ.μ.: Μικρός τελικός FIVB Beach Volleyball World Tour-Κατάρ (μπιτς βόλεϊ, διεθνής αγώνας)
ΕΡΤ Sports, 4μ.μ.: Ολυμπιακός-Ζολνόκι (πόλο, Len Champions League)
Novasports , 4μ.μ.: Σασσουόλο-Σαμπντόρια (ποδόσφαιρο, Serie A)
Cosmote Sport 8, 4.30μ.μ.: Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ (ποδόσφαιρο, Bundesliga)
Cosmote Sport 7, 4.30μ.μ.: Αουγκσμπουργκ-Αννόβερο (ποδόσφαιρο, Bundesliga)
Cosmote Sport 3, 4.30μ.μ.: Στουτγάρδη-Χόφενχαϊμ (ποδόσφαιρο, Bundesliga)
Cosmote Sport 1, 4.30μ.μ.: Σάλκε-Λειψία (ποδόσφαιρο,
Bundesliga)
Novasports 3, 5μ.μ.: Στόουκ-Ρέντινγκ (ποδόσφαιρο, Championship)
ΕΡΤ-3, 5μ.μ.: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (χάντμπολ, τελικός Κυπέλλου Ανδρών)
Cosmote Sport 4, 5μ.μ.: ΑΕΚ-Κύμη (μπάσκετ, Basket League)
Cosmote Sport 9, 5.05μ.μ.: Τελικός FIVB Beach Volleyball World Tour-Κατάρ (μπιτς βόλεϊ, διεθνής αγώνας)
Cosmote Sport 2, 5.15μ.μ.: Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα (ποδόσφαιρο, Primera Division)
Novasports 1, 5.15μ.μ.: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (ποδόσφαιρο, Super League)
Cosmote Sport 7, 6.30μ.μ.: Μπόστον Σέλτικς-Ατλάντα Χοκς (μπάσκετ, ΝΒΑ)
ΕΡΤ Sports, 7μ.μ.: Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ (ποδόσφαιρο, Super League)
Novasports 2, 7μ.μ.: ΣΠΑΛ-Ρόμα (ποδόσφαιρο, Serie A)
Novasports 1, 7.30μ.μ.: ΠΑΣ Γιάννενα-ΑΕΛ (ποδόσφαιρο, Super League)
Cosmote Sport 3, 7.30μ.μ.: Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ (ποδόσφαιρο, Bundesliga)
Cosmote Sport 2, 7.30μ.μ.: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης (ποδόσφαιρο, Primera Division)
Cosmote Sport 6, 8μ.μ.: ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells (τένις, διεθνής αγώνας)
Novasports 3, 8.45μ.μ.: Φέγενορντ-Βίλεμ (ποδόσφαιρο, Eredivisie)
ΕΡΤ Sports, 9μ.μ.: Αll Star Game-Σύρος (βόλεϊ)
Novasports 2, 9μ.μ.: Νιμ-Στρασβούργο (ποδόσφαιρο, Ligue 1)
Novasports 1, 9.30μ.μ.: Τορίνο-Μπολόνια (ποδόσφαιρο, Serie A)
Cosmote Sport 2, 9.45μ.μ.: Λεγανές-Ζιρόνα (ποδόσφαιρο, Primera Division)
Cosmote Sport 6, 10μ.μ.: ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells (τένις)
Cosmote Sport 7, 10.30μ.μ.: Πόρτο-Μαρίτιμο (ποδόσφαιρο, Liga NOS)





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση












Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [00:53:52]