Τετάρτη 14 Νοεμβρίου 17:40      9°-20° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Δείτε όλο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από τις 9/11 έως και τις 14/11

Δείτε όλο το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από τις 9/11 έως και τις 14/11



Γνωστό έγινε από την ΕΣΚΑ-Η το πρόγραμμα των αγώνων στο τοπικό μπάσκετ από την Παρασκευή 9/11 μέχρι και την Τετάρτη 14/11. Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια έχουν, ανά ημέρα και κατηγορία, ως εξής (σε παρένθεση οι διαιτητές):
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/11
ΕΦΗΒΙΚΟ: κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9μ.μ.: Απόλλων-Προμηθέας (Ασλανίδης και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα (Τσακιράκη και Βλάχος).
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 6μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Αχαϊκός (Κανελλόπουλος και Κυριακου). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αιγέας (Κωνσταντινίδου και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 8μ.μ.: Ιωνικός Πατρών-Σείριος (Λάμπος και Καλογερόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 4μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-ΕΦΑ Αιγίου (Μακρόπουλος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 6μ.μ.: Αστέρια Αχαϊας-Ιτιές (Σοφιανόπουλος και Τσακιράκη).
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 2.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-ABC/Προοδευτική (Λεβεντάκος και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 6.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Βαρθολομιό (Μαρινάκης και Σφέικου).
ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 2μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-ΑΓΕ Ζακύνθου (Κανελλόπουλος και Κυριακου). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 4μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Κόροιβος Αμαλιάδας (Κανελλόπουλος και Κυριακου). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 2μ.μ.: Παναχαϊκή-Κεφαλλονιά (Τσακαλογιάννης και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 1.30μ.μ.: Απόλλων-Ακράτα (Ασλανίδης και Φωτίου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 6.30μ.μ.: Γαστούνη-Υπερίων Αμαλιάδας (Καμήτσος και Κατσέλη).
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 1.30μ.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Απολλωνιάδα (Καρακάσης, Λεβεντάκος και Παντελίδου).
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 4μ.μ.: Κεφαλληνιακός-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Λαμπίρης και Μάρκου).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Διαγόρας Βραχνεϊκων (Λάμπος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 7μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-Τρίτων (Σινόπουλος και Λιόνας).
ΕΦΗΒΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 6μ.μ.: Κόροιβος Αμαλιάδας-ΑΕ Αγυιάς (Σοφιανόπουλος και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 5.45μ.μ.: Κεφαλονιά-Ηρακλής Πύργου (Λαμπίρης και Μάρκου).
ΠΑΙΔΙΚΟ: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 12μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Ηρακλής Πύργου (Καρακάσης και Λεβεντάκος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 1μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Κεφαλονιά (Διαμαντή και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.15μ.μ.: ΕΑΠ-ABC/Προοδευτική (Αδαμόπουλος και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Ολυμπιάδας, 2.45μ.μ.: Ολυμπιάδα-Αραχωβίτικα/Ακταίο (Αδαμόπουλος και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 4μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Παναχαϊκή (Σινόπουλος και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 5.30μ.μ.: Προμηθέας-ΑΕ Αγυιάς (Διαμαντή και Τσουρή).
ΔΕΥΤΕΡΑ 12/11
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.30μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα (Βαρδάλος, Ελ Ανύ και Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ολυμπιονίκης (Λογοθέτης, Ασλανίδης και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.15μ.μ.: Νέοι Εσπερου ΑΟΠΑ-Παναχαϊκή (Παναγιώτου, Λάμπος και Διαμαντή). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.30μ.μ.: ΕΑΠ-Προμηθέας 2014 (Δημόπουλος, Μακρόπουλος και Βλάχος). «Αέθλειον», 8μ.μ.: ΑΕ Λεχαινών-Αραχωβίτικα/Ακταίο (Καρπάνος, Μαρινάκης και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Νίκη Προαστείου (Κωνσταντινίδου, Λαμπίρης και Κυριακου).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 6μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-Υπερίων Αμαλιάδας (Μαρινάκης και Λιόνας).
ΤΕΤΑΡΤΗ 14/11
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Αχαιθός ΄47-Ανδραβίδα (Σοφιανόπουλος και Σινόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Κρόνος-ΕΑ Παραλίας (Λάμπος και Κουλουμπαρίτσης). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Κρήνη ΄97-Σφήκα Αμαλιάδας (Καμήτσος και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: ΝΕΠ-ΑΕ Προαστείου (Ασλανίδης και Τσακιράκη). Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 8μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Πανωλενειακός (Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 8μ.μ.: Παναχαϊκός-Γαλήνη (Μαρινάκης και Τσουρή).
ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[17:36]  Η Παναχαϊκή για τα εισιτήρια με τον...
[16:58]  Καμπάνα και -3 βαθμοί στην Παναχαϊκή...
[16:42]  Εξι μάχες για την Α2 ΕΣΚΑ-Η
[16:33]  Οι κορυφαίοι τριποντάκηδες της Α1 ΕΣΚΑ-Η
[16:18]  Οι διαιτητές στο Χολαργός-Προμηθέας
[15:19]  Αυτοί σφυρίζουν το ντέρμπι μπάσκετ στο...
[14:30]  Πάτρα:Ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας στο...
[14:02]  Σκόρερς και τρίποντα στον Γλαύκο








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [17:40:20]