Τετάρτη 14 Νοεμβρίου 17:56      9°-20° Πάτρα
ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ο Τζαγκαράκης σφυρίζει Νίκη - Αρης

Ο Τζαγκαράκης σφυρίζει Νίκη - Αρης



Ο Λάμπρος Τζαγκαράκης ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι της 8ης αγωνιστικής ανάμεσα στη Νίκη και τον Αρη Πατρών. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας - Πήγασος, Μπλίκας.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών - Πάτρα 2005, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζήριας: Φοίνικας/Ζήρια - ΑΠΣ Πάτραι, Ανδριανός.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Προαστείου: Νίκη - Αρης Πατρών, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Αγυιάς: Δαβουρλής - Κεραυνός, Πετρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Δίας - Εθνικός Σαγεΐκων, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Ατρόμητος, Καλύβας.
Δημ. Κάτω Αχαΐας, 3 μ.μ.: Αχαϊκή - Δόξα Χαλανδρίτσας, Χρονάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δρέπανο - Αετός, Οικονόμου.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Θύελλα Αιγίου, Φωκάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11 (3 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λακκόπετρας: Απόλλων Βίδοβας - Λιμνοχώρι, Φωκάς.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι - Ικαρος Πετρωτού, Παρδάλης.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Αστέρας Μιντιλογλίου, Τιμολέων.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ψηλαλώνια - Πετεινοί, Ιωαννίδης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας - Αχαϊκός, Χρονάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας: Περιβόλα - Ολυμπιακός Πατρών, Ασπρουλόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας, 12 μ.: Ωλενιακός - Καμίνια, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.15 μ.: Ροΐτικα - Φαραϊκός, Τσιρίνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός - Ατρόμητος Λάππα, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Μαζαρακίου, 3 μ.μ.: Πείρος - Προοδευτική, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Πολύτεκνος - Ρωμανός, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Παναχαϊκός - Ηρακλής Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.15 μ.: Δόξα Πατρών - Πυρσός, Ανδρεόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Γαλήνη - ΑΠΟ Αρόη, Ντάβλα.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 12.15 μ.: Αυτόνομη - Απόλλων Συνοικισμού, Αρκουμάνης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Κεραυνός 2016 - Καλάβρυτα, Τιμολέων.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Παπαχρήστος.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Σακελλαρίου.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Αετός Ρίου, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων - Αργυρά, Μιχαλόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καλλιθέα - Μετόχι, Τάγαρης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: ΑΕ Αρόης - Κρίνος, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών - Δάφνη, Ταξιάρχης.
Γηπ. Ρίου, 12.15 μ.: Σπάρτακος - Αχιλλέας Καμαρών, Καρράς.
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αβυθος - Δόξα Νιφορεΐκων, Παλαιολόγος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Σκεπαστό, Καραβασίλης.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[17:36]  Η Παναχαϊκή για τα εισιτήρια με τον...
[16:58]  Καμπάνα και -3 βαθμοί στην Παναχαϊκή...
[16:42]  Εξι μάχες για την Α2 ΕΣΚΑ-Η
[16:33]  Οι κορυφαίοι τριποντάκηδες της Α1 ΕΣΚΑ-Η
[16:18]  Οι διαιτητές στο Χολαργός-Προμηθέας
[15:19]  Αυτοί σφυρίζουν το ντέρμπι μπάσκετ στο...
[14:30]  Πάτρα:Ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας στο...
[14:02]  Σκόρερς και τρίποντα στον Γλαύκο








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [17:56:58]