ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ο Ν. Χρονάς «σφυρίζει» Πάτραι - Αχαϊκή

Ο Ν. Χρονάς «σφυρίζει» Πάτραι - Αχαϊκή



Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής των πλέι οφ ανάμεσα στον ΑΠΣ Πάτραι και την Αχαϊκή. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:



Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4
ΠΛΕΪ ΟΦ
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Αχαϊκή, Χρονάς.
Γηπ. Ντα Λουζ, 5.30 μ.μ.: Αρης Πατρών - Θύελλα Πατρών, Φωκάς.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Αετός Πατρών - Ατρόμητος, Ανδριανός.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5.30 μ.μ.: Κεραυνός - Δόξα Παραλίας, Ασπρουλόπουλος.
ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ
Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Φοίνικας/Ζήρια - Πάτρα 2005, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Πετρόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δρέπανο - Αναγέννηση Πατρών, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Δαβουρλής - Δίας, Τζαγκαράκης.
Δημοτικό Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου - Πήγασος, Σαφαρίκας.
Γηπ. Προαστείου, 5.45 μ.μ.: Νίκη - Εθνικός Σαγεΐκων, Σταθόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 5.45 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Δόξα Χαλανδρίτσας, Οικονόμου.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4
ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4.30 μ.μ.: Ολυμπιακός - Γαλήνη, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Πετρωτού, 5.30 μ.μ.: Αχαϊκός - Ψηλαλώνια, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4
ΠΛΕΪ ΟΦ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λάππα, 5.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Σταροχώρι, Πολυγένης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5.30 μ.μ.: Αχαιός - Φαραϊκός, Φωκάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Περιβόλα, Τηλιγάδας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - ΑΠΟ Αρόη, Πετρόπουλος.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 5.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αργυρά, Μπλίκας.
Γηπ. Ακράτας, 5.30 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Αετός Ρίου, Χρονάς.
ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ικαρος Πετρωτού - Πείρος, Τζαγκαράκης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 5.30 μ.μ.: Ανω Καστρίτσι - Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Μέρμηγκας.
Γηπ. Αγυιάς, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού - Κεραυνός, Μιχαλόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πάτρας - Σκεπαστό, Τσεκούρας.
Γηπ. Ριόλου, 4 μ.μ.: Κρίνος - Σπάρτακος, Καραβασίλης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Καλλιθέα - Αχιλλέας Καμαρών, Αρκουμάνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Αρόης - Δάφνη, Πράνταλος.
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 5.30 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων - Μετόχι, Παναγιωτόπουλος.






Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[14:20]  Μπερδεύεται η κατάσταση στη Γ΄ Εθνική...
[13:27]  Προετοιμασίες για το μεγάλο τουρνουά...
[11:30]  Παναχαϊκή: Ακόμα ένα φιλικό με τον ΠΑΟ...
[10:46]  Πρεμιέρα απόψε για τη Σούπερ Λιγκ 1
[χθες 17:27]  Κασελάκης: «Νέα ομάδα, ο χρόνος...
[χθες 17:12]  Μεσογειακοί: Θα υπάρχει και... VAR...
[χθες 16:54]  Και ο Κανέλλος Γεωργίου στους ΙΙ...
[χθες 16:43]  Ποιος είναι ο πρίγκηπας Αλβέρτος...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [19:00:55]