Πυγμαχία: Πατρινοί αθλητές στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα
Στο αεροδρόμιο παραβρέθηκε και ευχήθηκε στην ελληνική αποστολή καλη επιτυχία ο Πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πυγμαχίας, Χάρης Μαργιώλης
![Πυγμαχία: Πατρινοί αθλητές στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα αθλητές](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/275366739_4953949257999082_4107359802687784160_n-873x432.jpg)
Για το Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα U22 ανδρών και γυναικών που θα διεξαχθεί στην Κροατία από σήμερα εως και τις 24/3 αναχώρησαν σήμερα οι αθλητές της Εθνικής μας ομάδας, Αντωνία Γιαννακοπούλου, Χρυσούλα Πλέα, Βασιλική Σταυρίδου και ο Κωνσταντίνος Σαρκίρης.
Στο αεροδρόμιο παραβρέθηκε και ευχήθηκε στην ελληνική αποστολή καλη επιτυχία ο Πρόεδρος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πυγμαχίας, Χάρης Μαργιώλης. Επίσης, στους αγώνες θα παραβρεθεί και ο Μιχάλης Αεράκης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News