Ομάδα της Super League 2, που δεν κατεβαίνει πουθενά!
Τραγική η κατάσταση στη Super League 2 με ομάδες που δεν μπορούν να συγκεντρώσουν ούτε 150.000 ευρώ
![Ομάδα της Super League 2, που δεν κατεβαίνει πουθενά! Super League 2](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/ialysos-kalamata-3-873x432.jpg)
Σύμφωνα με τα όσα έγιναν γνωστά, οι «ερυθροκίτρινοι» δεν θα πάρουν μέρος ούτε στη Γ’ Εθνική και όταν αποφασίσουν να επιστρέψουν θα ξεκινήσουν από το τοπικό πρωτάθλημα. Ο πρόεδρος του συλλόγου Μιχάλης Χατζηνικήτας δεν βρήκε ισχυρούς συμπαίκτες για να στηρίξουν οικονομικά την ομάδα, κι έτσι πάρθηκε η απόφαση ο Γ.Α.Σ. Ιάλυσος να επιστρέψει ξανά στο τοπικό πρωτάθλημα, όταν αποφασίσει να παίξει ξανά.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News