Γ’ Εθνική: Ντόμινο αναβολών, κι άλλο παιχνίδι στον αέρα
Προς αναβολή το παιχνίδι Διαγόρας – Ναυπακτιακός λόγω κρουσμάτων κορονοϊού στους φιλοξενούμενους
![Γ' Εθνική: Ντόμινο αναβολών, κι άλλο παιχνίδι στον αέρα Ντόμινο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/DSC_8432-873x432.jpg)
Ντόμινο αναβολών στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, αλλά και στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα.
Μετά τον αγώνα του Παναιγιαλείου με το Διαβολίτσι που περιμένουμε να αναβληθεί, κατά πάσα πιθανότητα θα αναβληθεί και ο αγώνας του Διαγόρα με τον Ναυπακτιακό
Η ομάδα της Αιτωλοακαρνανίας ανακοίνωσε ότι έχει τουλάχιστον 5 κρούσματα, οπότε λογικά δεν θα γίνει το ματς.
Η ανακοίνωση:
“Μια δυσάρεστη έκπληξη περίμενε την ομάδα του Ναυπακτιακού Αστέρα καθώς προέκυψαν 5 θετικά κρούσματα covid-19!!!!Οι ποδοσφαιριστές έχουν τεθεί σε αυστηρή καραντίνα και έχουν ενημερωθεί και οι στενές επαφές των παιχτών μας! Η ομάδα μας έχει κάνει όσα ορίζει το υγειονομικό πρωτόκολλο σε συνεργασία με το ΕΟΔΥ και ευχόμαστε στους ποδοσφαιριστές μας περαστικά, γρήγορη ανάρρωση και επιστροφή στην φυσική τους θέση, το γήπεδο! Ο προγραμματισμένος αγώνας που έχει ορισθεί για την Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 με αντίπαλο τον Διαγόρα Βραχνεΐκων πιθανόν να ματαιωθεί“.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News