Από το τμήμα πρασίνου της διεύθυνσης Περιβάλλοντος του Δήμου Πατρέων, ανακοινώθηκε ότι συνεργεία θα προχωρήσουν αύριο από τις 7.30 π.μ. έως την 1 μ.μ., στο κλάδεμα των ψηλών δέντρων με ειδικό καλαθοφόρο όχημα και εξειδικευμένο συνεργείο, στην οδό Κωνσταντινουπόλεως από Φαβιέρου μέχρι Καρόλου, στην αριστερή πλευρά. Ο Δήμος παρακαλεί τους πολίτες για την διευκόλυνση των εργασιών να μην παρκάρουν τα αυτοκίνητά τους.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News
![whatsapp Pelop](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-jpg.webp)