Βραβεύτηκε στην Ακράτα ο Α. Κούγιας!
Επίσκεψη του γνωστού ποινικολόγου στην Ακράτα και βράβευση από την τοπική ομάδα
![Βραβεύτηκε στην Ακράτα ο Α. Κούγιας! ο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/09/kougias-873x432.webp)
Στο φιλικό της ΑΕ Αιγείρας/Ακράτας με τον ΠΑΣ Κόρινθο που έληξε 3-1 υπέρ των φιλοξενούμενων, παρευρέθηκε ο πρόεδρος της Κορίνθου, Αλέξης Κούγιας που τιμήθηκε από τους γηπεδούχους για την προσφορά του στο Ελληνικό ποδόσφαιρο.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News