Το Ρόταρυ «Κωστής Παλαμάς» έκοψε την πίτα του!
Πλήθος κόσμου στην εορταστική εκδήλωση
![Το Ρόταρυ «Κωστής Παλαμάς» έκοψε την πίτα του! Ρόταρυ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/01/3990-873x432.jpg)
Την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου, σε μία λαμπρή εορταστική εκδήλωση, η οποία έλαβε χώρα στο ξενοδοχείο My WAY, ο Ροταριανός Ομιλος «Κωστής Παλαμάς» έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του. Στην κατάμεστη αίθουσα του πρώτου ορόφου παρευρέθηκαν, πέραν των μελών του Ομίλου και πολλοί φίλοι του Ρόταρυ, όπως ο αντιπεριφερειάρχης Χαράλαμπος Μπονάνος, ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Κάτω Βλασίας Γεώργιος Τσαπικούνης, ο πρώην αντιδήμαρχος Πατρών Γεώργιος Ζαφειρόπουλος καθώς και ο ιδρυτής του Μουσείου Αλατος του Μεσολογγίου Νικόλαος Κορδόσης. Κατά την εκδήλωση η διευθύντρια του Μουσείου Αλατος Δέσποινα Κανέλλη πραγματοποίησε μία πολύ ενδιαφέρουσα ομιλία με θέμα «Αλάτι: Πηγή ζωής, οικονομίας και πολιτισμού».
![Το Ρόταρυ «Κωστής Παλαμάς» έκοψε την πίτα του! Ρόταρυ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/01/789-1024x678.jpg)
Γεώργιος Μαυρογιάννης, Δημήτρης Λυμπερόπουλος, Χαράλαμπος Μπονάνος, Χρήστος Ασημακόπουλος, Κώστας Βλάνης
![Το Ρόταρυ «Κωστής Παλαμάς» έκοψε την πίτα του! Ρόταρυ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/01/567890-1024x678.jpg)
Κατάμεστη η αίθουσα του My Way
![Το Ρόταρυ «Κωστής Παλαμάς» έκοψε την πίτα του! Ρόταρυ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/01/unnamed-7-1024x678.jpg)
Η διευθύντρια του Μουσείου Αλατος Δέσποινα Κανέλλη
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News