Πελετίδης στο pelop.gr: “Δεν είμαστε πλέον τα καλά παιδιά…” BINTEO
Μεταξύ άλλων, ο Δήμαρχος Πατρέων μίλησε στην αποκλειστική συνέντευξή του και για τη στάση του απέναντι στην κεντρική εξουσία.
![Πελετίδης στο pelop.gr: "Δεν είμαστε πλέον τα καλά παιδιά..." BINTEO Πελετίδης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/IMG_8211-Αντιγραφή-873x432.jpg)
Ο δήμαρχος Πατρέων Κώστας Πελετίδης, στην αποκλειστική του συνέντευξη στην εφημερίδα «Πελοπόννησος» και στο pelop.gr υπογράμμισε το τί άλλαξε με τη δημοτική του αρχή, σε ότι αφορά στη στάση απέναντι στην κεντρική εξουσία, σε σχέση με το πώς έβλεπαν οι κυβερνώντες την Πάτρα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News