Αίγιο: Ημερίδα για βία ανηλικών και παραβατικότητα στις 19 Φεβρουαρίου
Η ενημερωτική εκδήλωση εντάσσεται στο πλαίσιο των πρωτοβουλιών που έχουν αναλάβει η Ενωση Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δήμου και το Τμήμα Ασφαλείας Αιγιαλείας.
![Αίγιο: Ημερίδα για βία ανηλικών και παραβατικότητα στις 19 Φεβρουαρίου Αίγιο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/02/via-anilikon-sxoleio-873x432.jpg)
Τη Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου στις 6μ.μ. στο Πολιτιστικό Κέντρο «Αλέκος Μέγαρης» στο Αίγιο θα πραγματοποιηθεί ημερίδα για τη παραβατικότητα και βία ανηλίκων.
Στην ενημερωτική εκδήλωση θα μιλήσουν ο καθηγητής εγκληματολογίας Αγγελος Τσιγκρής, η ψυχολόγος MSc της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Ελλάδας, Ιωάννα Τσάκωνα, ο αστυνόμος Β’ της υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Πατρών, Δημήτρης Πανούτσος με ειδίκευση στη χρήση και τους κινδύνους του διαδικτύου, και ο αντιδήμαρχος Παιδείας Αιγιαλείας και εκπαιδευτικός Δημήτρης Ελευθεριώτης.
Η ενημερωτική εκδήλωση εντάσσεται στο πλαίσιο των πρωτοβουλιών που έχουν αναλάβει η Ενωση Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δήμου και το Τμήμα Ασφαλείας Αιγιαλείας.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News