Πάτρα: Ομιλητής σε Συνέδριο ο Σωτήρης Τσιόδρας
Στο πλαίσιο του πρώτου Συνεδρίου που διοργανώνει η Παθολογική Κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου της Πάτρας με την Ιατρική Εταιρεία Δυτικής Ελλάδας και Πελοποννήσου
![Πάτρα: Ομιλητής σε Συνέδριο ο Σωτήρης Τσιόδρας τσιόδρας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/τσιορδας-873x432.jpg)
Ο Σωτήρης Τσιόδρας θα πραγματοποιήσει ομιλία στο πλαίσιο του πρώτου Συνεδρίου που έχει διοργανώσει για σήμερα το απόγευμα, η Παθολογική Κλινική του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου της Πάτρας με την Ιατρική Εταιρεία Δυτικής Ελλάδας και Πελοποννήσου. Σύμφωνα με το pelop.gr ο κ. Τσιόρδας θα είναι παρών στην εκδήλωση μέσω διαδικτύου.
Το θέμα του συνεδρία είναι : «Νεότερες Εξελίξεις στην Εσωτερική Παθολογία». Πρόεδρος της οργανωτικής επιτροπής του συνεδρίου είναι ο Διευθυντής της εν Παθολογικής Κλινικής και Αντιπρύτανης του Πανεπιστημίου Πατρών, Μάρκος Μαραγκός.
![Πάτρα: Ομιλητής σε Συνέδριο ο Σωτήρης Τσιόδρας τσιόδρας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/tsiordas.png)
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News