Στην Εθνική Ελπίδων ο Αθανασακόπουλος
Ο πατρινός ποδοσφαιριστής του Παναθηναϊκού κλήθηκε στη θέση του Φοίβου Μπότου
![Στην Εθνική Ελπίδων ο Αθανασακόπουλος Εθνική](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/athanasako-e1633431954936-873x432.jpg)
Στην αποστολή της Εθνικής Ελπίδων (U21) για τα παιχνίδια με τη Λευκορωσία στις 8/10 και την Κύπρο στις 12/10, στο πλαίσιο του 4ου προκριματικού ομίλου του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος της κατηγορίας, μπήκε ο Ανδρέας Αθανασακόπουλος από το «παράθυρο».
Ο πατρινός ποδοσφαιριστής του Παναθηναϊκού κλήθηκε από τον ομοσπονδιακό προπονητή Γιώργο Σίμο, αφού τραυματίστηκε ο Φοίβος Μπότος, που ανήκει στη Γκο Αχεντ Ιγκλς.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News