Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης
Υπέρλαμπρη νύφη η Πωλίνα Λιάκου
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-01014-873x432.webp)
Ενας από τους πιο λαμπερούς γάμους του φετινού καλοκαιριού πραγματοποιήθηκε πριν από λίγες ημέρες στην Πάτρα.
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-00814-1024x683.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-00733-683x1024.webp)
SINIS PRODUCTION
Ο γνωστός επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης παντρεύτηκε την εκλεκτή της καρδιάς του Πωλίνα Λιάκου στον ιερό ναό Κοιμήσεως Θεοτόκου στην Παραλία Πατρών. Κουμπάροι των νεόνυμφων οι Νεφέλη Λιάκου και Κωνσταντίνιος Νιφόρας. Από νωρίς, πλήθος κόσμου βρισκόταν στον προαύλειο χώρο της εκκλησίας, περιμένοντας την άφιξη του ζευγαριού. Στην είσοδο της εκκλησίας είχαν τοποθετηθεί μοναδικές gold stand ανθοστήλες από λευκά και ροδακινί και ροζ παλ τριαντάφυλλα μικρές λεπτομέρειες από γυψοφίλη και pampas grass ενώ την προσοχή μας τράβηξε η full moon αψίδα από pampas grass που στόλιζε την είσοδο.
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-00676-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-00856-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
Η νύφη κέρδισε τις εντυπώσεις φορώντας ένα παραμυθένιο νυφικό φόρεμα από Αννα Μιχαλάκου Bridal σετάροντάς το υπέροχα με διαμαντένια σκουλαρίκια.
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-01207-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-01136-scaled.webp)
SINIS PRODUCTION
Το ευτυχισμένο ζευγάρι, μετά τον χορό του Ησαΐα, υποδέχθηκε τους προσκεκλημένους του στο κτήμα Ελαιώνα με πλούσιο μπουφέ, πολλή μουσική και χορό μέχρι το ξημέρωμα. Στις φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν από την εκκλησία, πριν και μετά το μυστήριο, οι νεόνυμφοι πλέουν σε πελάγη ευτυχίας, με τον φακό του Κώστα Σίνη να αποτυπώνει τα χαμόγελα στα πρόσωπά τους.
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-01650-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-01728-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-02611-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-02509-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/sinis-02201-scaled.webp)
SINIS PRODUCTION
![Γαμπρός ο επιχειρηματίας Κωνσταντίνος Σουβαλιώτης Γαμπρός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/1-1-jpg.webp)
SINIS PRODUCTION
Τους ευχόμαστε κάθε ευτυχία!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News