ΑΕ Λιμνοχωρίου: Πάλευε μήνες τη μεταγραφή και την ολοκλήρωσε
Ο Γκολφινόπουλος τίθεται άμεσα στη διάθεση του προπονητή προκειμένου να αγωνιστεί όσο το δυνατόν πιο σύντομα
![ΑΕ Λιμνοχωρίου: Πάλευε μήνες τη μεταγραφή και την ολοκλήρωσε ΑΕ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/golfinopoulos1-e1643271776747-712x432.jpg)
Σε μια σημαντική προσθήκη προχώρησε η ΑΕ Λιμνοχωρίου. Οι «πράσινοι» απέκτησαν τον Φώτη Γκολφινόπουλο από τον Δία μετά από μάχη που έδωσαν το τελευταίο διάστημα θέλοντας να κάνουν δικό τους τον παίκτη.
Ο νεαρός είναι αριστεροπόδαρος, μεσοεπιθετικός και θα δώσει ποιότητα στην ομάδα με τον ενθουσιασμό και τις ικανότητές του. Ο Γκολφινόπουλος τίθεται άμεσα στη διάθεση του προπονητή προκειμένου να αγωνιστεί όσο το δυνατόν πιο σύντομα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News