Αποκλείστηκαν οι Παίδες της Ολυμπιάδας
Δεν τα κατάφεραν οι Παίδες της Ολυμπιάδας απέναντι στον ισχυρό Ολυμπιακό.
![Αποκλείστηκαν οι Παίδες της Ολυμπιάδας Ολυμπιάδας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/volleyball-840x432.jpg)
Το έργο της ομάδα βόλεϊ Παίδων της Ολυμπιάδας απέναντι στο αντίστοιχο συγκρότημα του Ολυμπιακού ήταν εξ αρχής δύσκολο. Σαν να μην έφτανε, όμως, και η διαφορά δυναμικότητας των δυο ομάδων, ήρθαν και οι πολλές απουσίες για τους «πορτοκαλί», οι οποίοι παρατάχθηκαν με μόνο 7 διαθέσιμους παίκτες! Το αποτέλεσμα ήταν η Ολυμπιάδα να ηττηθεί από τους «ερυθρόλευκους» με 3-0 σετ (τα σετ: 25-18, 25-19, 25-16) και να μείνει έτσι εκτός συνέχειας του αντίστοιχου Πανελληνίου πρωταθλήματος.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Συνοδινός): Εκμετσόγλου, Μπαϊλος, Θεοδωρακόπουλος, Χουμουρίτης, Πιπέρης, Μαυρομμάτης, λίμπερο ο Ράπτης (Ρεγκούτης).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News