«Ασημένια» η Μ. Παπαδόπουλου του ΑΣ Λέων
![«Ασημένια» η Μ. Παπαδόπουλου του ΑΣ Λέων Λέων](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/11/stayropoylos-metallio-1-873x432.jpg)
Μετά το χρυσό μετάλλιο της Διαμαντόπουλου της Αστραπής, έχουμε ένα ακόμα μετάλλιο στους αγώνες Ταε Κβον Ντο, στο Κύπελλο Ελλάδας “Γ. Βόλαρης” που διεξάγεται στο ΣΕΦ.
Η Μαρίνα Παπαδόπουλου του Α.Σ. Λέων έκανε εξαιρετικές εμφανίσεις στην κατηγορία νεανίδων και κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο στα 68 κιλά.
Σήμερα αγωνίζονται για τον ίδιο σύλλογο η Μαργαρίτα Τρυφωνοπούλου στη κατηγορία των γυναικών και ο Φώτης Μανώλας στη κατηγορία των ανδρών.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News