Δεν πρόλαβαν να φτιάξουν δελτία, αναβλήθηκε το ματς!
Δεν θα διεξαχθεί το παιχνίδι ανάμεσα στην Α.Ε. Αρόης και τον Αίαντα Πατρών, λόγω εκκρεμοτήτων με τα δελτία των ομάδων
![Δεν πρόλαβαν να φτιάξουν δελτία, αναβλήθηκε το ματς! ματς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/%CE%A3%CE%AE%CE%BC%CE%B1-%CE%95%CE%A0%CE%A3-%CE%91%CF%87%CE%B1%CE%90%CE%B1%CF%82-1-640x400@2x-640x432.jpg)
Μια εβδομάδα αργότερα, πιθανότατα, θα διεξαχθεί ο αγώνας της Γ’ Κατηγορίας, ανάμεσα στην Α.Ε. Αρόης και τον Αίαντα Πατρών, για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος, παιχνίδι που αρχικά ήταν προγραμματισμένο για αύριο 31/10.
Ο λόγος είναι ότι οι παράγοντες των δύο ομάδων δεν μπόρεσαν να συγκεντρώσουν τα απαραίτητα δελτία και παρά τις προσπάθειες που έγιναν, η ΕΠΣ έκρινε ότι το ματς έπρεπε να αναβληθεί.
Πάντως, η Επιτροπή διαιτησίας είχε ορίσει διαιτητικό τρίο για τον αγώνα, κάτι που σημαίνει ότι την τελευταία στιγμή κρίθηκε η αναβολή ή όχι της αναμέτρησης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News