Διαιτητές από την Πάτρα στο ντέρμπι στο Αίγιο

Αίγιο
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 2-7 Δεκεμβρίου 2022.
League Cup «Νίκος Σαμαράς» – Προημιτελικά

Πρώτος αγώνας

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Α.Ο. Φοίνικας ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Βαγγέλογλου, Ζηλιασκοπούλου, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Γυμναστήριο «Κροίσος Πέρσης», 20.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Ονόπας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Χατζηβασιλείου, Αρβανίτης, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 21.30: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Πρέντζας, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτε: Κατσιάρας, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά, 16.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Αρβανίτης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Δεύτερος αγώνας

Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2022

Γυμναστήριο «Δ. Βικέλας», 18.00: Α.Ο. Φοίνικας ΟΝΕΧ – Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Βελώνης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Βρούτσης, Παπαδημητρίου, Γραμματεία: Πιρπινιά.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 19.00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Αβραμίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη», 19.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο.Π. Κηφισιάς
Διαιτητές: Κουτσούλας, Νικάκης, Παρατηρητής: Πολίτης, ΕΠόπτες: Κατσιάρας, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Volley League Γυναικών – 8η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Γεωργιάδης Εμμ., Παρατηρητής αγώνα: Κάλλης, Παρατηρητής διαιτησίας: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Καπλάνης, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 17.00: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Μαρκάτης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Τρίκκας, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Γυμναστήριο Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Βασδέκης, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Πασπάλα Αικ.

Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Ράνσιου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Καπότης, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης», 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μιχαήλογλου, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Μουζακίτη, Γραμματεία: Ιωάννου.

Γυμναστήριο «Α. Φώτσης», 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Μαύρος, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Τρίκκα.

Pre League Ανδρών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

«Στ. Καλαϊτζής», 17.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Διαιτητές: Προκοπίου, Κατερλή, Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Κατσάνειο, 18.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Μούζουλας, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Αιγίου, 18.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Σ. Κέρκης Σάμου
Διαιτητές: Λιναρδάτος, Γκόλφης, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

Μίκρα, 15.30: Α.Σ. Άρης – Α.Ο. Φλοίσβος
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μπέλλος Ι., Παρατηρητής: Μαυρίδης.

Pre League Γυναικών – 8η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

«Ι. Λεμονίδης», 17.00: Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Κατσιούλης, Χλωρός, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Χαμπιλού, Παρατηρητής: Πολίτης.

Παραλίας, 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Χανδρινός, Καραγιαννόπουλος, Παρατηρητής: Τομαράς.

Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Σ. Μακεδόνες
Διαιτητές: Μαλακίδης, Τσιούλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

«Στ. Καλαϊτζής», 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Καπάνταης.

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

«Μ. Τσικίνας», 19.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Δρανίτσας, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 6η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

Λύκειο Μελισσίων, 16.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Σ.Φ.Π. Χανίων, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Βαρατάσης.

Αμαλιάδος, 18.00: Α.Σ. Κόροιβος – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Γεράνιος, Δαγκούνας.

1ο Γυμν. Ρέντη, 19.00: Α.Ε. Αρμενίων – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Διαμάντης, Καλούδας.

«Ι. Μέγγουλης», 19.30: Γ.Σ. Κερατέας – Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Μάλφας, Τόλιος.

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

Λίντο, 14.30: Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.

«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Κουρπανίδης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 6η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Κομοτηνής, 17.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τονονίδης.

Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Μ.Γ.Σ. Εθνικός, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Παρασκευάς.

Δ.Α.Κ. Σουφλίου, 17.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μέκιος.

Ε.Α.Κ. Νεάπολης Θεσσ., 18.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Σ. Ερμογένης, Διαιτητές: Σταυριανίδης, Σταυρίδης.

Δ.Α.Κ. Καλαμίτσας, 18.00: Α.Ο. Καβάλας – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Κυριακίδης, Παπαβασιλείου.

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

Πανοράματος, 19.00: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Π.Σ. Ήφαιστος, Διαιτητές: Τοσουνίδης, Λούμσι.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 6η αγωνιστική

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

«Ν. Παξιμαδάς», 15.15: Γ.Σ. Πετρούπολης – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Κατσούλης, Μαλκοπούλου.

Σελεπίτσαρι, 17.30: Α.Ο. Ιωνικός – Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Γεωργάκη, Ιωάννου Δ.

Α’ Ηλιούπολης, 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Γ.Σ. Άρτεμις, Διαιτητές: Τουμπανάκης, Πασπαλά Μ.

Αγ. Παρασκευής, 19.00: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Σπίγγου.

Α’ Αργυρούπολης, 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής, Διαιτητές: Βλάχος, Καντλή.

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

Απόλλωνος, 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Λάμπρου, Πετούσης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 6η αγωνιστική

Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2022

«Μ. Παρασκευόπουλος», 17.30: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Παπαχρήστου.

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 18.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Φλούδας, Αποστόλου.

Ιωαννίνων, 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Γκοργκόλης, Τζελέτας.

Ε.Α.Κ. Σταυρούπολης, 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Λούμσι.

Νεάπολης Λάρισας, 19.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Βήτας, Μπατσίλα.

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2022

ΚΑΠΠΑ 2000, 20.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπουκουβάλα.

Ακολουθείστε τις ειδήσεις του pelop.gr στο

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments