Διαιτητές: Βγήκαν οι πίνακες, στα ίδια η ΕΠΣ Αχαΐας

Δεν άλλαξαν και πολλά πράγματα για τους Αχαιούς, μικρές οι διαφορές σε σχέση με πέρυσι

κεδ

Δεν άλλαξαν και πολλά πράγματα για την ΕΠΣ Αχαΐας μετά την ανακοίνωση των πινάκων διαιτητών – βοηθών και παρατηρητών 1ης και 2ης Κατηγορίας. Διαιτητή δεν θα έχουμε ούτε και τώρα στη Super League 1, ενώ και ο Γιώργος Σταθόπουλος που ήταν παρατηρητής 1ης Κατηγορίας, δεν υπάρχει στους φετινούς πίνακες. Πάμε να τα δούμε αναλυτικά:

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2021/22
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ
1 ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
7 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ
8 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
9 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
10 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
11 ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
12 ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13 ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
14 ΤΖΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
18 ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
19 ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
21 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2021/22

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ
1 ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
7 ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
8 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
9 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
10 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
11 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
14 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
15 ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
16 ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
17 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
18 ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
19 ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
21 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2021/22
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ
1 ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
7 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
8 ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ ΡΑΙΝΧΑΡΝΤ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
10 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
11 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
13 ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ
14 ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
15 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
16 ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΒΡΟΥ
18 ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
19 ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
20 MΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
21 ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
22 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
23 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
25 ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
26 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
28 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
29 ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
30 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
31 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
32 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
34 ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
35 ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
36 ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ
37 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
38 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
40 ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
41 ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
22 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
23 ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2021/22
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ
1 ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
2 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
7 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
8 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
9 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
10 ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
11 ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
15 ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
17 ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
18 ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
19 ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
20 ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
21 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
22 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
23 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
25 ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
26 ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
28 ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ
29 ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
31 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
32 ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
33 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
34 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
35 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
36 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
37 ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
38 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
39 ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
40 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
41 ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
42 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
44 ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
45 ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
46 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
48 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
49 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
50 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
51 ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
52 ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
53 ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
54 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
55 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
56 ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
57 ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
58 ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
59 ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
60 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
61 ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
62 ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
63 ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
64 ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
66 ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
67 ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
68 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
69 ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
70 ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
71 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
72 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
73 ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
74 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
75 ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
76 ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
77 ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
78 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
79 ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
80 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
24 ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
25 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2021/22
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ
1 CLATTENBURG MARK KΕΔ/ΕΠΟ
2 ΒΑΣΣΑΡΑΣ ΚΥΡΟΣ UEFA
3 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 ΤΡΙΤΣΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
7 ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
8 ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
9 ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
10 ΦΛΩΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
11 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
12 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
13 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
14 ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
15 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16 ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2021/22
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΝΩΣΗ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
2 ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
4 ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
5 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
6 ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
7 ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
8 ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΤΑΣ
9 ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
10 ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
11 ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
12 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13 ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14 ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
15 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
16 ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΒΡΟΥ
17 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
18 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
19 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
20 ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
21 ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
22 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
23 ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ