Διαιτητές: Η Αντωνίου «σφυρίζει» Δόξα Παραλίας – Αχαϊκή

Επίσης, το ματς Πήγασος – Αρης Πατρών ορίστηκε να διευθύνει ο Αλέξανδρος Φωκάς

Διαιτητές: Η Αντωνίου «σφυρίζει» Δόξα Παραλίας - Αχαϊκή

Η Ελένη Αντωνίου ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι της 14ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στη Δόξα Παραλίας και την Αχαϊκή.

Επίσης, το ματς Πήγασος – Αρης Πατρών ορίστηκε να διευθύνει ο Αλέξανδρος Φωκάς.

Συνοπτικά οι διαιτητές στα παιχνίδια του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Παραλίας, 15.30: Δόξα Παραλίας – Αχαϊκή, Αντωνίου.

Γηπ. Ριόλου, 15.30: Πανμοβριακός – Δόξα Νιφορεΐκων, Χρονάς.

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 15.30: Λιμνοχώρι – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Πράνταλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 15.30: ΑΠΟ Αρόη – Θύελλα Πατρών, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: ΑΠΣ Πάτραι – Αναγέννηση Πατρών, Ταξιάρχης.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 15.30: Νίκη Προαστείου – Αετός Πατρών, Τηλιγάδας.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Δαβουρλής – Ανω Καστρίτσι, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Καλαβρύτων, 16.30: Καλάβρυτα – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καδδάς.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 15.30: Δίας – Ικαρος Πετρωτού, Μπακόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Πήγασος – Αρης Πατρών, Φωκάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Εθνικός/Πολύτεκνος – Πάτρα 2005, Πετρόπουλος.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Δημοτικό Στάδιου Αιγίου, 15.30: Θύελλα Αιγίου – Κεραυνός, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Ρίου, 15.30: Αετός Ρίου – Αιγείρα/Ακράτα, Βαβαρούτας.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.30: Καμίνια – Πυρσός, Αργυρόπουλος.

Γηπ. Ντα Λουζ, 15.30: Φαραϊκός – Ικαρος Λακκόπετρας, Μπακόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Ατλας – Ατρόμητος Λάππα, Καμζόλας.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πλαστήρα, 15.30: ΑΕ Αιγίου – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Φωκάς.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Γαλήνη – Ολυμπιακός Πατρών, Γκαβός.

Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.30: Αστέρας Μιντιλογλίου – Πείρος, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Σταροχώρι – Περιβόλα, Τηλιγάδας.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Δάφνη – Αστραπή, Αργυρόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Πετεινοί – Αβυθος, Δανιήλ.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Ζαβλάνι/Αίας – Αχιλλέας Καμαρών, Καμζόλας.

Γηπ. Ζήριας, 15.30: Φοίνικας Ζήριας – ΠΑΟΚ Πάτρας, Μαρδάς.

Γηπ. Τέμενης, 15.30: Αστέρας Τέμενης – Απόλλων Συνοικισμού, Ταξιάρχης.

Γηπ. Προαστείου, 15.30: Αργυρά – Απόλλων Εγλυκάδας, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Αγυιάς. 18.00: Αυτόνομη – ΑΕ Δρεπάνου, Σπυρόπουλος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Βασιλικό – Μετόχι, Αγγελόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Ρωμανός – Ολυμπιακός Καμαρών, Βαβαρούτας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.00: ΑΟ Τριταίας «Τριταιικός» – Νεάπολη, Καραβασίλης.

Γηπ. Θύελλας, 15.30: Ωλενιακός – Ροΐτικα, δεν ορίστηκε.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 10.00: ΑΕΚ Πατρών – ΑΕ Αρόης, Παπαχρήστος.

Γηπ. Αγυιάς, 12.00: Αίας Πατρών – Παναχαϊκός, δεν ορίστηκε.

Γηπ. Καλαβρύτων, 15.30: Σκεπαστό – Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος.

 

 

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Ειδήσεις από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ