Δολοφονία Μιχάλη Κατσουρή: Έλληνας στο στόχαστρο της ΕΛΑΣ – Συνελήφθη 35χρονος
Η Αστυνομία συνέλαβε έναν 35χρονο που κατέθετε για την υπόθεση Κατσουρή
![Δολοφονία Μιχάλη Κατσουρή: Έλληνας στο στόχαστρο της ΕΛΑΣ - Συνελήφθη 35χρονος Κατσουρή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/09/katsouris-gipedo-5-873x432.webp)
Ένα άτομο έχει μπει στο στόχαστρο των αρχών για την δολοφονία του φιλάθλου της ΑΕΚ Μιχάλη Κατσούρη στη Νέα Φιλαδέλφεια.
Πρόκειται για έναν Έλληνα 35 ετών, ο οποίος συνελήφθη ενώ βρισκόταν στην Υποδιεύθυνση Αντιμετώπισης Βίας στους Αθλητικούς Χώρους, ώστε να καταθέσει για την υπόθεση της δολοφονίας του Μιχάλη Κατσούρη στη Νέα Φιλαδέλφεια στις 7 Αυγούστου.
Εκεί διαπιστώθηκε ότι εκκρεμούσε σε βάρος του καταδικαστική απόφαση από το Τριμελές Πλημμελειοδικείο του Βόλου για ποινή φυλάκισης 12 μηνών, η οποία μάλιστα δεν είχε ανασταλτικό χαρακτήρα.
Έτσι ο 35χρονος συνελήφθη και αναμένεται να οδηγηθεί στις φυλακές Ναυπλίου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News