Δυνατά φιλικά για το Λιμνοχώρι
Ολα τα φιλικά παιχνίδια που έχει να δώσει το Λιμνοχώρι μέχρι την έναρξη του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας
![Δυνατά φιλικά για το Λιμνοχώρι Λιμνοχώρι](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/limnoxori-e1629358893753-707x432.jpg)
Την Τετάρτη 1η Σεπτεμβρίου θα δώσει το Λιμνοχώρι το πρώτο του φιλικό παιχνίδι με αντίπαλο τον Πανμοβριακό στο γήπεδό του. Στη συνέχεια, το Σάββατο 4/9 οι «πράσινοι» θα συμμετάσχουν στο τουρνουά για τους πυρόπληκτους μαζί με την Αχαϊκή, τον Πανμοβριακό και τον Ατρόμητο Λάππα. Ακολουθούν φιλικά παιχνίδια με Δόξα Νιφορεΐκων εντός 8/9, Πείρο Ισώματος εντός 11/9, Ατρόμητο Λάππα εκτός 15/9 και η σειρά των αγώνων κλείνει με παιχνίδι κόντρα στην Αχαϊκή το Σάββατο 18/9.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News