Δύο ασημένια μετάλλια η Δύναμη Πατρών στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα
Η Δύναμη Πατρών αναδείχθηκε πρωταγωνίστρια σε ακόμα μια μεγάλη διοργάνωση
![Δύο ασημένια μετάλλια η Δύναμη Πατρών στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Πανελλήνιο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/04/foto-1-1-873x432.jpg)
Ξεχώρισε ανάμεσα στα πατρινά σωματεία η Δύναμη Πατρών, συνεχίζοντας το σερί επιτυχιών της σε μεγάλες διοργανώσεις!
Αυτή τη φορά, η πατρινή αποστολή, υπό τις οδηγίες του Γιώργου Σταύρακα, κατέκτησε δύο ασημένια μετάλλια στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Ανδρών – Γυναικών και έτσι αναδείχθηκε πρωταγωνίστρια σε ακόμα μια μεγάλη διοργάνωση.
Οι πολυπρωταθλήτριες του συλλόγου Αγγελοπούλου Κατερίνα και Νασοπούλου Ρέα διακρίθηκαν στις ανταγωνιστικές κατηγορίες – 46kg και -73kg αντίστοιχα, μετά από σερί νικηφόρων αγώνων.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News