Δύο μεταγραφές ο Αχαϊκός
Η Ακαδημία των Γκρέκα-Ψαρρά ενισχύεται με παίκτες που έχουν περάσει και πάλι από την ομάδα με επιτυχία
![Δύο μεταγραφές ο Αχαϊκός ο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/08/perivola2020-696x494-1-696x432.jpg)
Σε δύο καλές μεταγραφές προχώρησε ο Αχαϊκός, καθώς πριν λίγο ανακοίνωσε τους Φώτη Γιαννόπουλο και Νίκο Παντελή που έχουν ξεκινήσει από την ακαδημία του συλλόγου.
“Με χαρά ανακοινώνουμε την απόκτηση – επιστροφή στην ομάδα μας του Νίκου Παντελή και του Φώτη Γιαννοπούλου! Δυο εξαιρετικοί παίχτες και εξαιρετικοί χαρακτήρες όπου θα βοηθήσουν στα μέγιστα στους στόχους της ομάδας μας”, αναφέρει η ανακοίνωση των “μπλε”!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News