Δύο σημαντικές προσθήκες το Λιμνοχώρι
Πολύ δυναμικά έχει μπει το Λιμνοχώρι στο μεταγραφικό παζάρι ρίχνοντας το βάρος στους έμπειρους παίκτες
![Δύο σημαντικές προσθήκες το Λιμνοχώρι Λιμ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/FB_IMG_1627740920185-873x432.jpg)
Φουριόζα έχει μπει η ΑΕ Λιμνοχωρίου στο μεταγραφικό παζάρι με την ομάδα να δίνει το βάρος αρχικά στην απόκτηση έμπειρων ποδοσφαιριστών και μάλιστα ποιοτικών. Ένας είναι ο Ανδρέας Γερασιμόπουλος, που έχει αγωνιστεί και σε μεγαλύτερες Κατηγορίες και φυσικά στην ΑΕΛ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News