Δύσκολη πρεμιέρα για Παναχαϊκή, Παναιγιάλειο, εντός ο Διαγόρας, το πλήρες πρόγραμμα

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος με τους «κοκκινόμαυρους» να ξεκινούν με δύσκολο αντίπαλο

Δύσκολη πρεμιέρα για Παναχαϊκή, Παναιγιάλειο, εντός ο Διαγόρας, το πλήρες πρόγραμμα

Με δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι ξεκινάει η Παναχαϊκή, εντός έδρας ο Διαγόρας και εκτός ο Παναιγιάλειος με την Αναγέννηση Αρτας, επίσης δύσκολο ματς.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου έχει ως εξής:

Δύσκολη πρεμιέρα για Παναχαϊκή, Παναιγιάλειο, εντός ο Διαγόρας, το πλήρες πρόγραμμα

Κώστας Νίκας, Αγγελος Δανιήλ, Δημήτρης Γιαρένης, κατά τη διάρκεια της κλήρωσης του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνέικων  – Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας  – Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου  – Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού  – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός  – Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης  – Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος  – Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
3η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Διαγόρας Βραχνέικων
Αναγέννηση Άρτας  – Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού  – Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας  – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός  – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης  – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης  – Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
5η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού  – Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναγρινιακός
Παναχαϊκή  – Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος  – Τηλυκράτης
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναχαϊκή
Παναγρινιακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης  – Παναιγιάλειος
Ρεπό: Τηλυκράτης
7η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΟ Βάρδας  – Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης  – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αίας Γαστούνης
8η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας  – Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού  – Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος  – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης  – Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης  – Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναγρινιακός
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας
10η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή  – Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας  – Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου  – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου  – Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης  – ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός  – Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνέικων  – Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: Παναχαϊκή
12η αγωνιστική
Τηλυκράτης  – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή  – Παναγρινιακός
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Αμβρακικός Λουτρού  – Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης  – Τηλυκράτης
Παναγρινιακός  – Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας  – Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΠΑΟ Βάρδας
Αμβρακικός Λουτρού  – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Δόξα Δράμας  – Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης  – Αγροτικός Αστέρας
Αλεξανδρούπολη FC  – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου  – Απόλλων Παραλιμνίου
2η αγωνιστική
Δόξα Δράμας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης  – Αλεξανδρούπολη FC
Αγροτικός Αστέρας  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού  – Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου  – Πανδραμαϊκός
3η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – Νέστος Χρυσούπολης
Αλεξανδρούπολη FC  – Δόξα Δράμας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Άρης Αβάτου  – Ορφέας Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου  – Αγροτικός Αστέρας
Πανδραμαϊκός  – Εθνικός Σοχού
4η αγωνιστική
Αλεξανδρούπολη FC  – Θερμαϊκός Θέρμης
Νέστος Χρυσούπολης  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Δράμας  – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης  – Πανδραμαϊκός
Εθνικός Σοχού  – Αγροτικός Αστέρας
5η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Άρης Αβάτου  – Αλεξανδρούπολη FC
Απόλλων Παραλιμνίου  – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός  – Δόξα Δράμας
Εθνικός Σοχού  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας  – Ορφέας Ξάνθης
6η αγωνιστική
Άρης Αβάτου  – Θερμαϊκός Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  – Απόλλων Παραλιμνίου
Αλεξανδρούπολη FC  – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης  – Εθνικός Σοχού
Δόξα Δράμας  – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Ορφέας Ξάνθης
7η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός  – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγροτικός Αστέρας  – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης  – Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Δόξα Δράμας
8η αγωνιστική
Πανδραμαϊκός  – Θερμαϊκός Θέρμης
Απόλλων Παραλιμνίου  – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου  – Αγροτικός Αστέρας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέστος Χρυσούπολης  – Δόξα Δράμας
9η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – Εθνικός Σοχού
Αγροτικός Αστέρας  – Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης  – Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Νέστος Χρυσούπολης  – Αλεξανδρούπολη FC
10η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Σοχού  – Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου  – Δόξα Δράμας
Άρης Αβάτου  – Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  – Αλεξανδρούπολη FC
11η αγωνιστική
Ορφέας Ξάνθης  – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Δράμας  – Εθνικός Σοχού
Νέστος Χρυσούπολης  – Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC  – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  – Άρης Αβάτου

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Μακεδονικός
Κοζάνη  – Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΑΕ Λευκίμμης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Θύελλα Σαρακηνών
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΑΕΠ Κοζάνης
ΑΣ Γιαννιτσά  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
2η αγωνιστική
Κοζάνη  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Σαρακηνών  – ΑΣ Γιαννιτσά
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – ΑΕΠ Κοζάνης
3η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Ποσειδών Μηχανιώνας
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Μακεδονικός
ΑΣ Γιαννιτσά  – Εδεσσαϊκός
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Κοζάνης  – Θύελλα Σαρακηνών
4η αγωνιστική
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κοζάνη  – ΑΣ Γιαννιτσά
Μακεδονικός  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Εδεσσαϊκός  – ΑΕΠ Κοζάνης
Θύελλα Σαρακηνών  – ΑΕ Λευκίμμης
5η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιαννιτσά  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – Ποσειδών Μηχανιώνας
ΑΕΠ Κοζάνης  – Κοζάνη
Θύελλα Σαρακηνών  – Μακεδονικός
ΑΕ Λευκίμμης  – Εδεσσαϊκός
6η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – ΑΕΠ Κοζάνης
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Θύελλα Σαρακηνών
Κοζάνη  – ΑΕ Λευκίμμης
Μακεδονικός  – Εδεσσαϊκός
7η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΑΕΠ Κοζάνης  – ΑΣ Γιαννιτσά
Θύελλα Σαρακηνών  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Λευκίμμης  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Εδεσσαϊκός  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός  – Κοζάνη
8η αγωνιστική
ΑΕΠ Κοζάνης  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Γιαννιτσά  – ΑΕ Λευκίμμης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – Εδεσσαϊκός
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Κοζάνη
9η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΕ Λευκίμμης  – ΑΕΠ Κοζάνης
Εδεσσαϊκός  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Μακεδονικός  – ΑΣ Γιαννιτσά
Κοζάνη  – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
10η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών  – Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης  – Μακεδονικός
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  – Κοζάνη
ΑΣ Γιαννιτσά  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
11η αγωνιστική
Εδεσσαϊκός  – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός  – ΑΕ Λευκίμμης
Κοζάνη  – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΑΕΠ Κοζάνης
ΟΦ Αγίου Ματθαίου  – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
Ηρακλής Αμπελοκήπων  – ΑΣ Γιαννιτσά
3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Ελασσόνας  – ΠΟ Φήκης
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αταλάντη  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Αετός Μακρυχωρίου  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
2η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Φήκης  – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου  – Αταλάντη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αετός Μακρυχωρίου
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
3η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς  – ΠΟ Ελασσόνας
Αταλάντη  – Ηρακλής Λάρισας
Αετός Μακρυχωρίου  – ΠΟ Φήκης
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – ΑΟ Υπάτου
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
4η αγωνιστική
Θησέας Αγριάς  – Νέα Αρτάκη
Ατρόμητος Παλαμά  – Αταλάντη
ΠΟ Ελασσόνας  – Αετός Μακρυχωρίου
Ηρακλής Λάρισας  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
ΠΟ Φήκης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΟ Υπάτου
5η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Αταλάντη
Αετός Μακρυχωρίου  – Θησέας Αγριάς
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – Ατρόμητος Παλαμά
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΠΟ Ελασσόνας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Υπάτου  – ΠΟ Φήκης
6η αγωνιστική
Αετός Μακρυχωρίου  – Νέα Αρτάκη
Αταλάντη  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Θησέας Αγριάς  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ατρόμητος Παλαμά  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Φήκης
7η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αταλάντη
ΑΟ Υπάτου  – Θησέας Αγριάς
ΠΟ Φήκης  – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Ελασσόνας
8η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Νέα Αρτάκη
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΟ Υπάτου
Αταλάντη  – ΠΟ Φήκης
Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Λάρισας
Ατρόμητος Παλαμά  – ΠΟ Ελασσόνας
9η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΟ Υπάτου  – Αμβρυσσέας Διστόμου
ΠΟ Φήκης  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Ηρακλής Λάρισας  – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Ελασσόνας  – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά  – Θησέας Αγριάς
10η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου  – Νέα Αρτάκη
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΠΟ Φήκης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Ηρακλής Λάρισας
Δήμητρα Ευξεινούπολης  – ΠΟ Ελασσόνας
Αετός Μακρυχωρίου  – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
11η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς  – Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αταλάντη  – Αετός Μακρυχωρίου
Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ