Ευκολη νίκη για την Μικτή Κ16 της ΕΠΣ Αχαϊας στην Ζάκυνθο
![Ευκολη νίκη για την Μικτή Κ16 της ΕΠΣ Αχαϊας στην Ζάκυνθο Μικτή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/03/mikti-k16-873x432.jpg)
Εύκολο πέρασμα για τη Μικτή Κ16 της ΕΠΣ Αχαΐας από τη Ζάκυνθο για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων της ΕΠΟ. Η ομάδα του Κώστα Σωτηρόπουλου επικράτησε με το ευρύ 0-8 και πλέον επικεντρώνει την προσοχή της στα νοκ-άουτ παιχνίδια.
Τα γκολ:
2′ 0-1 Μαντάς
11’ 0-2 Κανελλόπουλος
15′ 0-3 Κανελλόπουλος
47’ 0-4 Κανελλόπουλος
50’ 0-5 Κουτσαντώνης
59’ 0-6 Μαντάς
80’ 0-7 Κανελλόπουλος
85’ 0-8 Ντεντόπουλος
ΜΙΚΤΗ Κ 16: (Κ. Σωτηρόπουλος): Σπυρόπουλος, Παρασκευόπουλος, Παππάς, Ξηνταρόπουλος, Βόσκογλου, Τζώρτζης, Μαντάς, Βαγενάς, Κανελλόπουλος, Κουτσαντώνης, Μυλωνάς.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News