Εμαθαν πολλά οι Εφηβοι του Προμηθέα 2014 κόντρα στο Κολέγιο Σεντ Ανσελμ των ΗΠΑ – Φωτογραφίες
Η Εφηβική ομάδα του Προμηθέα 2014 έπαιξε φιλικό παιχνίδι με τα «Γεράκια» του Κολεγίου Σεντ Ανσελμ των ΗΠΑ, κερδίζοντας πολύτιμες εμπειρίες για το μέλλον.
![Εμαθαν πολλά οι Εφηβοι του Προμηθέα 2014 κόντρα στο Κολέγιο Σεντ Ανσελμ των ΗΠΑ - Φωτογραφίες Προμηθέα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/05/343588674-647906607156127-7750852381855345371-n-873x432.jpg)
Πολύτιμες εμπειρίες κέρδισαν οι πιτσιρικάδες του Προμηθέα 2014 στο φιλικό παιχνίδι που έδωσαν σήμερα στο «Promitheas Park» με αντίπαλο την Κολεγιακή ομάδα Σεντ Ανσελμ των ΗΠΑ (τελικό σκορ 47-95). Οι νεαροί «Προμηθείς» τέσταραν τις δυνάμεις τους με παιδιά της ηλικίας τους από την άλλη άκρη του Ατλαντικού και σίγουρα έμαθαν πολλά πράγματα για το μέλλον. Αύριο ο Προμηθέας 2014 θα παίξει με το Κολέγιο του Νιού Τζέρσεϊ. Για την ιστορία τα 10λεπτα στο σημερινό παιχνίδι ήταν: 16-25, 6-22, 13-26, 12-22.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ: Αδαμόπουλος 3, Βλάσσης 2, Μπόγρης 2, Λάγιος 12, Γκάτζιος 9, Μπαζίνας 7 (1), Πρέκας 7 (1), Σοϊλεμετζίδης 5 (1), Διαμαντίδης, Οικονομούδης, Σακελλαρόπουλος, Παπαλεξανδράκης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News