Ενας νυν και ένας πρώην του Προμηθέα «σίγουροι» στο Προολυμπιακό
Χάρης Γιαννόπουλος και Λεωνίδας Κασελάκης
![Ενας νυν και ένας πρώην του Προμηθέα «σίγουροι» στο Προολυμπιακό](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/giannopoulos-bosnia-hellas-e1582576711760-770x465-1-770x432.jpg)
Ο τραυματισμός του Ιωάννη Παπαπέτρου δημιουργεί νέα δεδομένα για την Εθνική μπάσκετ ενόψει του Προολυμπιακού τουρνουά. Μεγάλο το κενό που δημιουργείται στη θέση «3», αφού θα απουσιάσει και ο επίσης τραυματίας Κώστας Παπανικολάου. Μεταξύ των βασικών υποψηφίων για να καλύψουν το κενό είναι ένας νυν και ένας πρώην παίκτης του Προμηθέα. Ο λόγος για τον Χάρη Γιαννόπουλο και τον Λεωνίδα Κασελάκη.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News