«Επεσε« σκοτάδι και το παιχνίδι της Σάκκαρη με τη Ρότζερς διεκόπη!
Η συνέχεια την Πέμπτη με την Ελληνίδα πρωταθλήτρια να έχει χάσει το 1ο σετ
![«Επεσε« σκοτάδι και το παιχνίδι της Σάκκαρη με τη Ρότζερς διεκόπη! SAKKARI](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/sa1_1-680x432.jpeg)
Εγινε και αυτό!Ο αγώνας της Μαρίας Σάκκαρη με τη Σέλμπι Ρότζερς διεκόπη λόγω σκότους μετά το 1ο σετ και θα συνεχιστεί αύριο. Πάντως η διακοπή μάλλον καλό θα κάνει στη Σάκκαρη, που θα έχει την ευκαιρία να ανασυνταχτεί αφού το 1ο σετ το έχασε με 7-5.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News