Ερασιτεχνικό: Αχαϊκή – Πανμοβριακός και Αρης – Ατρόμητος

Τα παιχνίδια που ξεχωρίζουν και αναλυτικά όλο το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία

Ερασιτεχνικό: Αχαϊκή - Πανμοβριακός και Αρης - Ατρόμητος

Τα παιχνίδια Αχαϊκή – Πανμοβριακός και Αρης – Ατρόμητος ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Λιμνοχώρι, Πράνταλος.
Δημ. Κάτω Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – Πανμοβριακός, Παπαδόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Πάτρα 2005 – ΑΠΟ Αρόη, Ταξιάρχης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Αρης Πατρών – Ατρόμητος Πατρών, Καδδάς.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Θύελλα Αιγίου, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Καμίνια – Γαλήνη, Καραβασίλης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Πείρος – Περιβόλα, Πολυγένης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ικαρος Λακκόπετρας – Ολυμπιακός Πατρών, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Πυρσός – Αστραπή, Βαβαρούτας.
Γηπ. Πετρωτού, 15.00: Ατλας – Δάφνη, Σπυρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: ΠΑΟΚ Πάτρας – Αυτόνομη, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ζήριας, 15.00: Φοίνικας Ζήριας – Ζαβλάνι/Αίας, Τηλιγάδας.
Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – ΑΕ Δρεπάνου, Κονιδάρης.
Γηπ. Αβύθου, 15.00: Αβυθος – Απόλλων Εγλυκάδας, Μπακόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αχιλλέας Καμαρών, Καμζόλας.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μετοχίου, 15.00: Μετόχι – Ωλενιακός, Ασπρουλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.00: Αστέρας Λεοντίου – Ολυμπιακός Καμαρών, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 11.30: Παναχαϊκός – ΑΕ Αρόης, Δανιήλ.
Γηπ. Αγυιάς, 11.30: Αίας Πατρών – ΑΕΚ Πατρών, Γεντεκάκης.

 

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ