Ερασιτεχνικό: Εσπασαν και δεύτερο τζάμι!

Υπάρχει μία φάση στο α’ ημίχρονο για την οποία διαμαρτυρήθηκαν έντονα οι άνθρωποι του Πανμοβριακού

Μετά το τζάμι των αποδυτηρίων που έσπασε φίλαθλος μετά το τέλος του αγώνα Λιμνοχώρι – Πανμοβριακός, ακόμα ένας δημιούργησε θέμα χθες στο εξ αναβολής παιχνίδι της 9ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της Α’ Κατηγορίας, Πανμοβριακός – Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1!
Στο φύλλο αγώνα αναφέρεται ότι μετά το τέλος του αγώνα και ενώ οι διαιτητές ήταν στα αποδυτήρια, φίλαθλος έσπασε το τζάμι που οδηγεί στον πίσω χώρο των αποδυτηρίων. Ωραία πράγματα…
Στο αγωνιστικό κομμάτι, οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να κρατήσουν μακριά από την εστία τους τους γηπεδούχους στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα και με ένα γκολ του Αθανασόπουλου στο 64′ να φύγουν με το πολύτιμο «τρίποντο».
Ομως, υπάρχει μία φάση στο α’ ημίχρονο για την οποία διαμαρτυρήθηκαν έντονα οι άνθρωποι του Πανμοβριακού όταν ο Σωτήρης Διακάτος σκόραρε στο 35′ όμως το γκολ ακυρώθηκε επειδή υποδείχθηκε ότι η μπάλα δεν πέρασε τη γραμμή.