Ερασιτεχνικό: Η Αντωνίου «σφυρίζει» Θύελλα Πατρών – Ατρόμητος

Δειτε συνοπτικά τους διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου και στις τρεις Κατηγορίες των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Ερασιτεχνικό: Η Αντωνίου «σφυρίζει» Θύελλα Πατρών - Ατρόμητος

Η Ελένη Αντωνίου ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της Θύελλας Πατρών με τον Ατρόμητο για τον Β’ Ομίλου της Α’ Κατηγορίας. Συνοπτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Αχαιός – Δόξα Παραλίας, Καμζόλας.

Γηπ. Πετρωτού, 15.30: Ικαρος Πετρωτού – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Ταξιάρχης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Θύελλας, 15.30: Θύελλα Πατρών – Ατρόμητος, Αντωνίου.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Αναγέννηση Πατρών – Εθνικός/Πολύτεκνος, Πράνταλος.

Γηπ. Προσφυγικών, 15.30: ΑΠΣ Πάτραι – ΑΠΟ Αρόη, Βαβαρούτας.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 15.30: Νίκη Προαστείου – Θύελλα Αιγίου, Σαφαρίκας.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Αετός Πατρών – Καλάβρυτα, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Ρίου, 15.30: Ανω Καστρίτσι – Αιγείρα/Ακράτα, Πετρόπουλος.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 15.30: Κεραυνός – Δαβουρλής, Χρονάς.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.30: Δόξα Νιφορεΐκων – Δίας, Τηλιγάδας.

Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15.30: Αχαϊκή – Λιμνοχώρι, Χρονάς.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Πάτρα 2005 – Πήγασος, Ρουμπάνης.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 15.30: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Αετός Ρίου, Παπαδόπουλος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Απόλλων Εγλυκάδας – Αυτόνομη, Οικονόμου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 15.30: Ολυμπιακός Πατρών – Αχαϊκός, Δανιήλ.

Γηπ. Λάππα, 15.30: Ατρόμητος Λάππα – Φαραϊκός, Πράνταλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Πυρσός – Αστέρας Μιντιλογλίου, Βαβαρούτας.

Γηπ. Λακκόπετρας, 15.30: Ικαρος Λακκόπετρας – Σταροχώρι, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Πείρος – Γαλήνη, Οικονόμου.

Γηπ. Πετρωτού, 15.30: Περιβόλα – Δάφνη,  Σπυρόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Ατλας – Καμίνια, Αγγελόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 12.30: ΑΕ Δρεπάνου – Αχιλλέας Καμαρών, Σαφαρίκας.

Γηπ. Προσφυγικών, 13.00: ΠΑΟΚ Πάτρας – Πετεινοί, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Ζήριας, 15.30: Φοίνικας Ζήριας – ΑΕ Αιγίου, Παλαιολόγος.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αστέρας Τέμενης, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Ροδιάς, 15.30: Απόλλων Συνοικισμού – Αργυρά, Μέρμηγκας.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ντα Λουζ, 15.15: Ολυμπιακός Καμαρών – Αίας Πατρών, Μπακόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Σπάρτακος – Αστέρας Λεοντίου, Ασπρουλόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Δόξα Πατρών – Κρίνος, Γκαβός.

Γηπ. Θύελλας, 15.30: Ωλενιακός – Ροΐτικα, Παπαχρήστος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.30: ΑΕ Αρόης – Ρωμανός, Καμζόλας.

Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Παναχαϊκός – Σκεπαστό, Αργυρόπουλος.

 

 

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Ειδήσεις από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ