Ερασιτεχνικό: Ο Πράνταλος στο Αετός – Κεραυνός

Δείτε ποιοι διαιτητές θα «σφυρίξουν» τους αγώνες του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Ο Πράνταλος στο Αετός - Κεραυνός

Ο Γιάννης Πράνταλος θα διευθύνει την αναμέτρηση της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Αετό Πατρών και τον Κεραυνό.
Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 16.30: Λιμνοχώρι – Ικαρος Πετρωτού, Ρουμπάνης.
Γηπ. Ριόλου, 16.30: Πανμοβριακός – Δίας, Πετρόπουλος.
Γηπ. Παραλίας, 16.30: Δόξα Παραλίας – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Φωκάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 16.30: ΑΠΣ Πάτραι – Πάτρα 2005, Αντωνίου.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 16.30: Αναγέννηση Πατρών – Θύελλα Πατρών, Μπακόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 16.30: Νίκη Προαστίου – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καδδάς.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 16.30: Αετός Πατρών – Κεραυνός, Πράνταλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 18.00: Καλάβρυτα – Αιγείρα/Ακράτα, Παπαδόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 16.30: Αχαιός – Δόξα Νιφορεΐκων, Αθανασόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 16.30: ΑΠΟ Αρόη – Ατρόμητος Πατρών, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 19.00: Εθνικός/Πολύτεκνος – Αρης Πατρών, Αντωνίου.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 16.30: Αετός Ρίου – Ανω Καστρίτσι, Σαφαρίκας.
Γηπ. Τέμενης, 16.30: Θύελλα Αιγίου – Δαβουρλής, Καμζόλας.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 16.30: Αστραπή – Καμίνια, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 19.00: Απόλλων Εγλυκάδας – Φοίνικας Ζήριας, Ταξιάρχης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/10
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 09.30: Αχαϊκός – Φαραϊκός, Μαχαίρας – Μουστάκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.00: Ολυμπιακός Πατρών – Ατλας, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 12.00: Περιβόλα – Ατρόμητος Λάππα, Φωκάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.15: Δάφνη – Αστέρας Μιντιλογλίου, Καραβασίλης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Γαλήνη – Σταροχώρι, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 16.30: Πείρος – Πυρσός, Κονιδάρης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 13.00: Αυτόνομη – Πετεινοί, Αρκουμάνης.
Γηπ. Καμαρών, 16.30: Αχιλλέας Καμαρών – ΑΕ Αιγίου, Πετρόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 16.30: Απόλλων Συνοικισμού – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Πράνταλος.
Γηπ. Αβύθου, 16.30: Αβυθος – ΑΕ Δρεπάνου, Βαβαρούτας.
Γηπ. Προαστίου, 16.30: Αργυρά – Φλόγα Ροδιάς, Ταξιάρχης.
Γηπ. Αγυιάς, 16.30: Ζαβλάνι/Αίας – Αστέρας Τέμενης, Μπακόπουλος.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
Γηπ. Ρίου, 15.30: Ρωμανός – ΠΑΟΚ Πάτρας, Τηλιγάδας.

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ