Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα του ΑΠΣ Πάτραι με τον Ατρόμητο για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου

Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα του ΑΠΣ Πάτραι με τον Ατρόμητο για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας. Συνοπτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Παραλίας, 15.00: Πανμοβριακός – Δόξα Παραλίας, Πετρόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Αχαιός – Λιμνοχώρι, Φωκάς.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 15.00: ΑΠΣ Πάτραι – Ατρόμητος, Χρονάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Αναγέννηση Πατρών – Πήγασος, Μπακόπουλος.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Δημ. Στάδιο Αιγίου, 15.00: Θύελλα Αιγίου – Καλάβρυτα, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Αετός Πατρών – Αετός Ρίου, Καμζόλας.

Γηπ. Προαστείου, 15.00: Νίκη Προαστείου – Δαβουρλής, Καδδάς.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 15.00: Κεραυνός – Ανω Καστρίτσι, Ταξιάρχης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Ικαρος Πετρωτού, Αθανασόπουλος.

Δημ. Κάτω Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σαφαρίκας.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 15.00: ΑΠΟ Αρόη – Εθνικός/Πολύτεκνος, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 17.30: Πάτρα 2005 – Αρης Πατρών, Πράνταλος.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 15.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Αιγείρα/Ακράτα, Γιαννόπουλος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Αστραπή – Αχαϊκός, Αγγελόπουλος.

Γηπ. Ντα Λουζ, 15.00: Φαραϊκός – Πυρσός, Κονιδάρης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Καμίνια – Ατρόμητος Λάππα, Ρουμπάνης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροδιάς, 15.00: ΑΕ Αιγίου – ΠΑΟΚ Πάτρας, Καραβασίλης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/11

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Γαλήνη – Περιβόλα, Καραβασίλης.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Σταροχώρι – Πείρος, Ταξιάρχης.

Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ικαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Δάφνη – Ολυμπιακός Πατρών, Αγγελόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 11.30: ΑΕ Δρεπάνου – Φοίνικας Ζήριας, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Πετεινοί – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κονιδάρης.

Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Ζαβλάνι/Αίας – Απόλλων Εγλυκάδας,  Πετρόπουλος.

Γηπ. Ροδιάς, 15.00: Φλόγα Ροδιάς – Απόλλων Συνοικισμού, Καμζόλας.

Γηπ. Τέμενης, 15.00: Αστέρας Τέμενης – Αβυθος, Φωκάς.

Γηπ. Καμαρών, 15.00: Αχιλλέας Καμαρών – Αυτόνομη, Σταυρόπουλος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30: Ροΐτικα – Κρίνος, Παπαχρήστος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.00: Δόξα Πατρών – Βασιλικό, Ψιμάρνης.

Γηπ. Θύελλας, 15.00: Ωλενιακός – Νεάπολη, Δανιήλ.

Γηπ. Μετοχίου, 15.00: Μετόχι – ΑΟ Τριταίας, Γκαβός.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10.00: Ρωμανός – Σπάρτακος, Ξουρής.

Γηπ. Πετρωτού, 10.00: ΑΕΚ Πατρών – Ολυμπιακός Καμαρών, Χαμουζάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30: Αστέρας Λεοντίου – ΑΕ Αρόης, Ασημακόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 12.30: Αίας Πατρών – Σκεπαστό, Αργυρόπουλος.

 

 

 

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ