Ερασιτεχνικό: Το πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας και στους τρεις Ομίλους έχει ως εξής:

DSC 8339 scaled e1628780082647

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας έχει ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ικαρος Πετρ. – Αχαιός

Δόξα Παρ. – Δόξα Χαλ.

Πανμοβριακός – Αχαϊκή

Λιμνοχώρι – Δόξα Νιφ.

Δίας – Αστέρας Τσουκ.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχαιός – Πανμοβριακός

Δόξα Παρ. – Ικαρος Πετρ.

Δόξα Νιφ. – Αστέρας Τσουκ.

Αχαϊκή – Δίας

Δόξα Χαλ. – Λιμνοχώρι

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ικαρος Πετρ. – Πανμοβριακός

Λιμνοχώρι – Δόξα Παρ.

Δίας – Αχαιός

Αστέρας Τσουκ. – Δόξα Χαλ.

Δόξα Νιφ. – Αχαϊκή

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχαιός – Δόξα Νιφ.

Δόξα Παρ. – Αστέρας Τσουκ.

Πανμοβριακός – Δίας

Λιμνοχώρι – Ικαρος Πετρ.

Δόξα Χαλ. – Αχαϊκή

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ικαρος Πετρ. – Δίας

Αχαιός – Δόξα Χαλ.

Αστέρας Τσουκ. – Λιμνοχώρι

Δόξα Νιφ. – Πανμοβριακός

Αχαϊκή – Δόξα Παρ.

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Δόξα Παρ. – Αχαιός

Πανμοβριακός – Δόξα Χαλ.

Λιμνοχώρι – Αχαϊκή

Δίας – Δόξα Νιφ.

Αστέρας Τσουκ. – Ικαρος Πετρ.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αχαιός – Λιμνοχώρι

Πανμοβριακός – Δόξα Παρ.

Δόξα Νιφ. – Ικαρος Πετρ.

Αχαϊκή – Αστέρας Τσουκ.

Δόξα Χαλ. – Δίας

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ικαρος Πετρ. – Αχαϊκή

Λιμνοχώρι – Πανμοβριακός

Δίας – Δόξα Παρ.

Αστέρας Τσουκ. – Αχαιός

Δόξα Χαλ. – Δόξα Νιφ.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ικαρος Πετρ. – Δόξα Χαλ.

Δόξα Παρ. – Δόξα Νιφ.

Πανμοβριακός – Αστέρας Τσουκ.

Δίας – Λιμνοχώρι

Αχαϊκή – Αχαιός

 

* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Π. – Αναγέννηση Π.

Εθνικός/Πολύτεκνος – ΑΠΣ Πάτραι

ΑΠΟ Αρόη – Πάτρα 2005

Πήγασος – Θύελλα Π.

Ατρόμητος Π. – Αρης Π.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση Π.– ΑΠΟ Αρόη

Εθνικός/Πολύτεκνος – Ηρακλής Π.

Θύελλα Π. – Αρης Π.

Πάτρα 2005 – Ατρόμητος Π.

ΑΠΣ Πάτραι – Πήγασος

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Π. – ΑΠΟ Αρόη

Πήγασος – Εθνικός/Πολύτεκνος

Ατρόμητος Π. – Αναγέννηση Π.

Αρης Π. – ΑΠΣ Πάτραι

Θύελλα Π. – Πάτρα 2005

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση Π.– Θύελλα Π.

Εθνικός/Πολύτεκνος – Αρης Π.

ΑΠΟ Αρόη – Ατρόμητος Π.

Πήγασος – Ηρακλής Π.

ΑΠΣ Πάτραι – Πάτρα 2005

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Π. – Ατρόμητος Π.

Αναγέννηση Π.– ΑΠΣ Πάτραι

Αρης Π. – Πήγασος

Θύελλα Π. – ΑΠΟ Αρόη

Πάτρα 2005 – Εθνικός/Πολύτεκνος

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εθνικός/Πολύτεκνος – Αναγέννηση Π.

ΑΠΟ Αρόη – ΑΠΣ Πάτραι

Πήγασος – Πάτρα 2005

Ατρόμητος Π. – Θύελλα Π.

Αρης Π. – Ηρακλής Π.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση Π.– Πήγασος

ΑΠΟ Αρόη – Εθνικός/Πολύτεκνος

Θύελλα Π. – Ηρακλής Π.

Πάτρα 2005 – Αρης Π.

ΑΠΣ Πάτραι – Ατρόμητος Π.

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Π. – Πάτρα 2005

Πήγασος – ΑΠΟ Αρόη

Ατρόμητος Π. – Εθνικός/Πολύτεκνος

Αρης Π. – Αναγέννηση Π.

ΑΠΣ Πάτραι – Θύελλα Π.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ηρακλής Π. – ΑΠΣ Πάτραι

Εθνικός/Πολύτεκνος – Θύελλα Π.

ΑΠΟ Αρόη – Αρης Π.

Ατρόμητος Π. – Πήγασος

Πάτρα 2005 – Αναγέννηση Π.

* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανω Καστρίτσι – Αετός Π.

Καλάβρυτα – Νίκη Πρ.

Θύελλα Αιγίου – Αναγέννηση Ψ.

Αετός Ρίου – Κεραυνός

Δαβουρλής – Αιγείρα/Ακράτα

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Π. – Θύελλα Αιγίου

Καλάβρυτα – Ανω Καστρίτσι

Κεραυνός – Αιγείρα/Ακράτα

Αναγέννηση Ψ. – Δαβουρλής

Νίκη Πρ. – Αετός Ρίου

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανω Καστρίτσι – Θύελλα Αιγίου

Αετός Ρίου – Καλάβρυτα

Δαβουρλής – Αετός Π.

Αιγείρα/Ακράτα – Νίκη Πρ.

Κεραυνός – Αναγέννηση Ψ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Π. – Κεραυνός

Καλάβρυτα – Αιγείρα/Ακράτα

Θύελλα Αιγίου – Δαβουρλής

Αετός Ρίου – Ανω Καστρίτσι

Νίκη Πρ. – Αναγέννηση Ψ.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανω Καστρίτσι – Δαβουρλής

Αετός Π. – Νίκη Πρ.

Αιγείρα/Ακράτα – Αετός Ρίου

Κεραυνός – Θύελλα Αιγίου

Αναγέννηση Ψ. – Καλάβρυτα

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλάβρυτα – Αετός Π.

Θύελλα Αιγίου – Νίκη Πρ.

Αετός Ρίου – Αναγέννηση Ψ.

Δαβουρλής – Κεραυνός

Αιγείρα/Ακράτα – Ανω Καστρίτσι

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αετός Π. – Αετός Ρίου

Θύελλα Αιγίου – Καλάβρυτα

Κεραυνός – Ανω Καστρίτσι

Αναγέννηση Ψ. – Αιγείρα/Ακράτα

Νίκη Πρ. – Δαβουρλής

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανω Καστρίτσι – Αναγέννηση Ψ.

Αετός Ρίου – Θύελλα Αιγίου

Δαβουρλής – Καλάβρυτα

Αιγείρα/Ακράτα – Αετός Π.

Νίκη Πρ. – Κεραυνός

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανω Καστρίτσι – Νίκη Πρ.

Καλάβρυτα – Κεραυνός

Θύελλα Αιγίου – Αιγείρα/Ακράτα

Δαβουρλής – Αετός Ρίου

Αναγέννηση Ψ. – Αετός Π.

 

* Οι αγώνες του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ