Φοβερό «σπρώξιμο» στην Κηφισιά, με γκολ οφσάιντ στο 97′, 1-0 την Ιεράπετρα ΒΙΝΤΕΟ

Φοβερό «σπρώξιμο» στην Κηφισιά, με γκολ οφσάιντ στο 97', 1-0 την Ιεράπετρα ΒΙΝΤΕΟ

Απίθανα πράγματα με την Κηφισιά. Στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 6ης αγωνιστικής της Super League 2 νίκησε 1-0 την Ιεράπετρα με γκολ οφσάιντ στο 7 λεπτό των καθυστερήσεων!

Μάλιστα αρχικά ο διαιτητής είχε υποδείξει 6 λεπτά καθυστερήσεων, αλλά κράτησε έξτρα καθυστερήσεις. Όμως αυτό είναι μέσα στο «παιχνίδι», οι καθυστερήσεις, στις καθυστερήσεις.

Μέσα στο «παιχνίδι» δεν είναι το γκολ οφσάιντ και όχι μόνο αυτό! Πριν από τη φάση που προήλθε το γκολ το κόρνερ υπέρ της Ιεράπετρας μετατράπηκε σε άουτ. Το «σπρώξιμο» της Κηφισιάς ήταν απίθανο.

Η Κηφισιά με αυτή τη νίκη έκανε το «6 στα 6» και παρέμεινε αήττητη στην κορυφή της βαθμολογίας.

Διατητής ο Πουλόπουλος (Πειραιά) με βοηθούς τους Κοττόρο (Δωδεκανήσου), Πριονά (Εύβοιας)