Γ’ Εθνική: Νέα καθυστέρηση για την κλήρωση!
Ούτε την ερχόμενη Πέμπτη θα γίνει η κλήρωση, πάμε για την άλλη εβδομάδα μετά τον καταρτισμό των Ομίλων
![Γ' Εθνική: Νέα καθυστέρηση για την κλήρωση! Γ' Εθνική](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/klirotida-e1631465009475-714x432.jpg)
Ούτε την προσεχή Πέμπτη 23/9 θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής! H ΕΠΟ αποφάσισε να προχωρήσει στην κλήρωση όταν ολοκληρωθεί ο καταρτισμός των Ομίλων, ο οποίος θα γίνει πιθανότατα τη Δευτέρα 27/9.
Προς το παρόν, δεν φαίνεται να αλλάζει κάτι όσον αφορά την έναρξη του πρωταθλήματος, αλλά με την ΕΠΟ κανείς δεν μπορεί ποτέ να είναι σίγουρος. Λέμε λοιπόν ότι ξεκινάει στις 3 Οκτωβρίου και βλέπουμε…
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News