Γιορτή προς τιμή των Εθελοντών του Πατρινού Καρναβαλιού στα Παλαιά Σφαγεία
Η εκδήλωση αποτελεί ελάχιστο δείγμα της αναγνώρισης της ΚΕΔΗΠ στην εθελοντική συνεισφορά τους και στην καθοριστική συμβολή τους στη φετινή μεγάλη επιτυχία των εκδηλώσεων του Πατρινού Καρναβαλιού 2024.
![Γιορτή προς τιμή των Εθελοντών του Πατρινού Καρναβαλιού στα Παλαιά Σφαγεία Γιορτή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/03/patrino-karnavali-2-873x432.webp)
Γιορτή προς τιμή των Εθελοντών του Πατρινού Καρναβαλιού 2024 θα πραγματοποιήσει η ΚΕΔΗΠ-Καρναβάλι Πάτρας σε συνδιοργάνωση με την Περιφερειακή Ένωση Δήμων Δυτικής Ελλάδας το Σάββατο Μαρτίου και ώρα 21.00 στην κεντρική αίθουσα (Καρναβαλιού) των Παλαιών Σφαγείων.
Η εκδήλωση αποτελεί ελάχιστο δείγμα της αναγνώρισης της ΚΕΔΗΠ στην εθελοντική συνεισφορά τους και στην καθοριστική συμβολή τους στη φετινή μεγάλη επιτυχία των εκδηλώσεων του Πατρινού Καρναβαλιού 2024.
Συνδιοργάνωση: Περιφερειακή Ένωση Δήμων Δυτικής Ελλάδας
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News