Η …Ασημίνα Σταμίρη σε παιχνίδι της ΕΣΚΑ-Η
Το ενδιαφέρον για την ανιψιά της
![Η ...Ασημίνα Σταμίρη σε παιχνίδι της ΕΣΚΑ-Η Σταμίρη](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/dffd-1-873x432.png)
Η γνωστή ηθοποιός Ελένη Τρίγγου σε παιχνίδι για το πρωτάθλημα κορασίδων της ΕΣΚΑ-Η! Η Ασημίνα Σταμίρη από τις Μέλισσες παρακολούθησε στο Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Παναγιά Αλεξιώτισσα στην Πάτρα την αναμέτρηση του Εσπέρου ΑΟΠΑ με τον Προμηθέα. Μάλιστα εδειξε μεγάλο ενδιαφέρον. Όσον αφορά τον λόγο; Η αδελφή της Μάντω Τρίγγου, που αγωνιζόταν στον Προμηθέα και ήταν λογικό να έχει στραμμένη την προσοχή της επάνω της. Για τη ιστορία να αναφέρουμε ότι ο Προμηθέας ήταν η ομάδα που πανηγύρισε τη νίκη.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News