Η Δύναμη με υψηλές φιλοδοξίες στο Πανελλήνιο
Στα προκριματικά των πρωταθλημάτων Νέων Ανδρών/Γυναικών και Παίδων/Κορασίδων
![Η Δύναμη με υψηλές φιλοδοξίες στο Πανελλήνιο Δύναμη](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%9F-3-873x432.jpg)
Με υψηλές φιλοδοξίες συμμετέχει η Δύναμη Πατρών στα προκριματικά των Πανελλήνιων πρωταθλημάτων Νέων Ανδρών/Γυναικών και Παίδων/Κορασίδων, τα οποία ξεκίνησαν χθες και θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 11 Ιουλίου στη Χαλκίδα. Στο πρωτάθλημα Νέων Ανδρών/Γυναικών συμμετέχουν η Κατερίνα Αγγελοπούλου και η Δήμητρα Συνοδινού στην κατηγορία των – 46 κιλών, η Γλυκερία Παπακωνσταντίνου στα -53 κιλά, η Βερονίκη Καλαμπόκα στα- 62 κιλά, ο Σταμάτης Παπακωνσταντίνου στα -68 κιλά και η Βασιλική Καλούτσα στα +73. Στο πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων συμμετέχουν ο ΝίκοςΠανόπουλος στα -49 και η Θεοδώρα Παναγοπούλου στα +59 κιλά.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News