Η Γιαννακόπουλου στην Βουλγαρία
![Η Γιαννακόπουλου στην Βουλγαρία Γιαννακόπουλου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/275784230_4967711439956197_6060348712022783534_n-873x432.webp)
Για την Βουλγαρία αναχώρησε σήμερα η αποστολή της Εθνικής ομάδας Γυναικών στην Πυγμαχία η οποία θα λάβει μέρος στο Διεθνές Τουρνουά Πυγμαχίας «STRANJA» στην Βουλγαρία από σήμερα έως τις 27 Φεβρουαρίου.
Ανάμεσα στους αθλητές που βρίσκονται στην αποστολή είναι και η Αντωνία Γιαννακόπουλου της Παναχαϊκής η οποία ετοιμάζεται εδώ και μία εβδομάδα στο Τσοτύλι της Κοζάνης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News