Η Μαρίνα Δούρου στο Καλλιμάρμαρο Στάδιο για το show Dior Cruise 2022
Ανάμεσα σε 400 εκλεκτούς καλεσμένους βρέθηκε η Διευθύντρια Δημιουργικού της DUR.
![Η Μαρίνα Δούρου στο Καλλιμάρμαρο Στάδιο για το show Dior Cruise 2022 Δούρου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF-17-768x432.png)
Η Μαρίνα Δούρου παρακολούθησε το show Dior Cruise 2022 που πραγματοποιήθηκε στο Καλλιμάρμαρο. Ανάμεσα στους 400 εκλεκτούς καλεσμένους, έδωσε το «παρών» η Διευθύντρια Δημιουργικού της DUR, η οποία έχει σπουδάσει στο Παρίσι Modelist – Stylist στη φημισμένη Σχολή Υψηλής Ραπτικής Chambre Syndicale De La Couture Parisienne, όπου επίσης φοίτησε ο Gaultier και ο Yves Saint – Laurent. Έχει εργαστεί επίσης στους οίκους υψηλής ραπτικής Azzaro και Franc Sorbiet
Η εμπειρία και η πολύχρονη πείρα της στο χώρο, αποτυπώνονται στα εξαιρετικού σχεδιασμού ενδύματα DUR που φέρουν την υπογραφή της.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News