Ηράκλειο: Αεροδιακομιδή 3χρονου αγοριού από την Σαντορίνη στο ΠΑΓΝΗ
Ένα 3χρονο αγόρι μεταφέρθηκε στην Παιδιατρική Κλινική του ΠΑΓΝΗ εκτάκτως από την Σαντορίνη.
![Ηράκλειο: Αεροδιακομιδή 3χρονου αγοριού από την Σαντορίνη στο ΠΑΓΝΗ Αεροδιακομιδή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/12/aerometafora-873x432.jpg)
Επιχείρηση αεροδιακομιδής πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης 20 Δεκεμβρίου με ένα αγόρι 3 ετών να μεταφέρεται εκτάκτως από την Σαντορίνη στο Ηράκλειο.
Το ΕΚΑΒ Ηρακλείου παρέλαβε το παιδί περίπου στις 6 το απόγευμα ενώ το μετέφερε στην παιδοιατρική κλινική του ΠΑΓΝΗ όπου και θα αξιολογηθεί η κατάσταση της υγείας του, σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες το παιδί έχει έντονους πόνους στην κοιλιακή χώρα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News