Ηττα με ανατροπή για τις γυναίκες του Ικαρου Πετρωτού

Την ήττα με … ανατροπή γνώρισε η γυναικεία μάδα του Ικαρου Πετρωτου η οποία αν και κέρδιζε με 2-0, έχασε εντός έδρας με 3-2 από την 10η αγωνιστική της Β΄ Εθνικής.

Η ομάδα του Ικάρου Πετρωτού έκανε εξαιρετικό ξεκίνημα  και με γκολ της Κωστόπουλου στο 7΄ έκανε το 1-0 και η Βάτσικα στο 36΄ έκανε το 2-0 που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.

Η ομάδα της Τρίπολης αντέδρασε στο β΄ ημίχρονο, με γκολ της Μαρίνης στο 69΄ μείωσε σε 2-1, με γκολ της Ντούρκοβιτς έκανε το 2-2 και με γκολ στις καθυστερήσεις της Παντελάκης έκανε το τελικό 2-3.

ΙΚΑΡΟΣ (Ζήκος): Ψάλτη, Τζούρα, Κέτα, Φλάουερ (85΄ Καρφάκη), Παπακυριαζή, Τσαραντάνη Κωστόπουλου, Βάτσικα, Ζώτου, Τσάμη, Γαρουφαλλή.