Και φέτος πέτυχε στις …Πανελλήνιες η Ακαδημία των Σπορ
Το διοικητικό συμβούλιο, τα μέλη, συναθλητές-τριες και οι προπονητές-τριες του συλλόγου συγχαίρουν τα παιδιά για τις επιτυχίες τους και τους εύχονται καλή σταδιοδρομία
![Και φέτος πέτυχε στις ...Πανελλήνιες η Ακαδημία των Σπορ πανελλήνιες](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/07/maria-eleni-papagiannopoyloy-aristera-kai-ilias-triggos-dexia-e1690632461462-873x432.jpg)
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος αθλητές και αθλήτριες της Ακαδημίας των Σπορ στο χάντμπολ συμμετείχαν στις Πανελλήνιες εξετάσεις και πέρασαν σε διάφορα πανεπιστήμια ανά τη χώρα.
Η Μαρία Ελένη Παπαγιαννοπούλου στο Πανεπιστήμιο Αιγαίου στο Τμήμα Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων στην Σάμο και ο Ηλίας Τρίγγος στο Τμήμα Πολιτικών Επιστημών στην Κομοτηνή.
Το διοικητικό συμβούλιο, τα μέλη, συναθλητές-τριες και οι προπονητές-τριες του συλλόγου συγχαίρουν τα παιδιά για τις επιτυχίες τους και τους εύχονται καλή σταδιοδρομία.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News