Καλές εντυπώσεις από τα «δελφίνια» του ΝΟΠ στο Αγρίνιο
![Καλές εντυπώσεις από τα «δελφίνια» του ΝΟΠ στο Αγρίνιο ΝΟΠ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/11/kolimvisi-nop-agrinio-873x432.jpg)
Με επιτυχία συμμετείχαν οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του Ναυτικού Ομίλου Πατρών, στους αγώνες προαγωνιστικών και αγωνιστικών κατηγοριών σε πισίνα 25 μέτρων που διεξήχθησαν στο Αγρίνιο, το Σάββατο 5 Νοεμβρίου.
Ήταν οι πρώτοι αγώνες της χρονιάς και ταυτόχρονα μια πολύ καλή ευκαιρία για τους αθλητές και τους προπονητές να διαπιστώσουν στο επίπεδο στό οποίο βρίσκονται.
Τους αγώνες παρακολούθησε και ο πρόεδρος της ΚΟΕ Κυριάκος Γιαννόπουλος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News